Kaido Palu ettevõtluse suunajuht 5855 0202 kaido.palu@vorumaa.ee
Ivi Martens ettevõtluskonsultant 5349 7303 ivi.martens@vorumaa.ee
Aavo Hummal ettevõtluskonsultant 5309 1180 aavo.hummal@vorumaa.ee
Eliis Ermel noorte ettevõtlikkuse konsultant 521 7705 eliis.ermel@vorumaa.ee
Anzelika Gomozova Lõuna-Eesti DMO arendustegevuste valdkonnajuht 5810 6058 anzelika.gomozova@vorumaa.ee
Kaisa Äärmaa Lõuna-Eesti DMO diginähtavuse spetsialist 5698 4971 kaisa.aarmaa@vorumaa.ee
Terje Moisto projektijuht 5360 6054 terje.moisto@vorumaa.ee
Hille Lillemägi Kagu-Eesti puiduklastri koordinaator
MTÜ Kagu-Eesti Puiduklaster
5302 5373 hille@tsenter.ee
Kristin Krinal toiduvõrgustiku koordinaator
Võrumaa Talupidajate Liit
5349 4250 uma.mekk@gmail.com
Jüri Makarov Kagu-Eesti ettevõtluskonsultant
SA Valgamaa Arenguagentuur
555 67455 jyri.makarov@valgamaa.ee
Asso Uibo Lõuna-Eesti investorkonsultant
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
5340 8320 asso.uibo@eas.ee

 

tsenterPuiduklaster logo

Kõik kontaktid

Liitu meililistiga