Ivi Martens ettevõtluskonsultant 5349 7303 ivi.martens@vorumaa.ee
Aavo Hummal ettevõtluskonsultant 5309 1180 aavo.hummal@vorumaa.ee
Eliis Ermel noorte ettevõtlikkuse konsultant 521 7705 eliis.ermel@vorumaa.ee
Aarne Leima Setomaa ettevõtluskonsultant 5322 6961 aarne.leima@setomaa.ee
Kuldar Leis Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja
(Põlvamaa arenduskeskus)
504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Asso Uibo Lõuna-Eesti investorkonsultant
(Tartu Ärinõuandla)
504 8123 asso.uibo@eas.ee

Kõik kontaktid

Aasta Eksporditeole saab esmakordselt ise kandidaate esitada

Tänavu viiendat korda välja antavale Eksporditeo auhinnale on oodatud kandideerima Eesti ettevõtteid, kellel on ette näidata 2018. aastast silmapaistvaid eksporditegusid –  olgu nendeks märkimisväärsed koostöölepingud, uute välisturgude vallutused või erakordne kasv ekspordimahtudes. 

KredEx Krediidikindlustuse juhatuse liikme Mariko Rukholmi sõnul on tänavune auhinna väljakuulutamine eriline just seetõttu, et erinevalt varasematest aastatest saavad ettevõtted seekord ise konkursile kandideerida ning ka rahvahääletusel on oma roll parimate väljaselgitamises. Eksporditegusid saab esitada kuni 4. veebruarini, võitjad kuulutab KredEx Krediidikindlustus välja 13. veebruaril.

“Soovime pöörata eksporditeo auhinna väljaandmisega tähelepanu edukatele Eesti ettevõtetele, eksporti on lisaks olulisele panusele meie majandusse ka suureks eeskujuks kõigile teistele. Nii tahame tuua välja ettevõtteid, kes on näiteks kasvatanud ekspordimahte, sõlminud mõjukaid lepinguid välispartneritega või paistnud silma eestimaiste toodete ja oskusteabe ekspordiga välisturgudele,” selgitas Rukholm.

Tänavu kuulub riikliku kindlustusseltsi poolt välja antava eksporditeo auhinna žüriisse mitmeid ekspordispetsialiste, nende seas nii KredEx Krediidikindlustuse juht Erki Aamer kui ka eelmisel aastal “Eksporditegu 2017” auhinna saanud Baltic Workboatsi juhatuse liige Jüri Taal, EAS-i rahvusvahelise müügi valdkonnajuht Elar Ollik, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja teenuste osakonna juht Piret Potisepp ja rahvusvahelise kaubanduskoja ICC Eesti rahvuskomitee volikogu esimees Tiit Tammemägi. Lisaks ekspertidele saab kandidaatide poolt hääletada ka rahvažürii, kelle lemmik märgitakse konkursil samuti ära.

Eksporditegusid on võimalik esitada konkursile kuni 4. veebruarini KredEx Krediidikindlustuse kodulehel: http://www.kredex.ee/eksporditegu

Välisturgudele siirduvate Eesti ettevõtetele riskide maandamise lahendusi pakkuv KredEx Krediidikindlustus annab välja eksporditeo auhinda juba alates 2014. aastast. Varasematel aastatel on auhinna pälvinud Baltic Workboats, Harju Elekter, Eesti puitmajatootjad ja E-Piim.

KredEx Krediidikindlustuse eesmärk on pakkuda Eesti kohapeal meie  ettevõtjatele kaasaegset ja paindlikku krediidikindlustusteenust.

Fotod “Eksporditegu 2017” auhinna üleandmisest Baltic Workboatsile: https://photos.app.goo.gl/TKJknAhq5Yo3vNsi1

Fotod “Eksporditegu 2016” auhinna üleandmisest Harju Elektrile: https://goo.gl/photos/cQNvewmoz9ZFmzNJ6 

Lisainfo: KredEx Krediidikindlustus, meedia@krediidikindlustus.ee,  526 2227

Jaanuarist toetab riik Kirde- ja Kagu-Eestisse uute töökohtade loomist

1. jaanuarist saavad Ida-Viru-, Valga-, Võru- ja Põlvamaa tööandjad taotleda töötukassast piirkondlikku töökoha loomise toetust, et julgustada tööandjaid värbama seni kasutamata tööjõudu ning aidata kaasa nende piirkondade majandusarengule. Toetus koosneb palgatoetusest ning koolituskulude hüvitamisest.

„Kagu-Eestis ja Ida-Virumaal on endiselt paljud inimesed tööta. Soovime tööandjaid julgustada looma töökohti just nendesse piirkondadesse, kus on veel kasutamata tööjõudu,“ ütles tervise- ja tööminister Riina Sikkut.

Ministri sõnul näitas eelmisel aastal lõpule jõudnud Ida-Virumaa töökoha loomise toetuse piloteerimine, et sedalaadi toetusega on võimalik motiveerida tööandjaid looma korraga mitut töökohta kindlas piirkonnas. Ida-Virumaal loodi toetusega 645 töökohta 17 ettevõttes.  „Näeme selget vajadust sarnase toetuse jätkumise järele Ida-Virumaal, kuid ka seda, et toetust vajavaid piirkondi on rohkem. Seda, et piirkondliku suunitlusega tööturumeetmed on üks võimalus toetada Eesti tasakaalustatumat arengut, leiti ka hiljutises regionaalarengu strateegia elluviimise ülevaates.“

Töökohtade loomist pakutakse piirkondades, kus registreeritud töötus on keskmisest oluliselt kõrgem. Eesti keskmine registreeritud töötuse määr 2018. aastal detsembri seisuga oli 4,8%. Kõige kõrgem oli registreeritud töötuse määr Ida-Virumaal (8,8%), järgnesid Valgamaa (8,5%), Võrumaa (7,5%) ja Põlvamaa (6,9%).

Toetust saavad tööandjad, kes loovad vähemalt viis töökohta, kus makstav töötasu on vähemalt poolteistkordne alampalk, mis 2019. aastal on 810 eurot. Julgustamaks  tööandjaid värbama kohalikke inimesi, toetatakse Ida-Viru, Põlva, Valga või Võru maakonnas üle kuue kuu tööta olnud inimeste värbamist. Tööandjale hüvitatakse 12 kuu jooksul 50% töötaja töötasust, ülempiiriga kahekordne töötasu alammäär. Iga värvatud töötaja koolituskuludest hüvitatakse vajadusel kuni 2500 eurot.

Piirkondliku töökoha loomise toetust rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist, toetust saab taotleda töötukassast selle aasta 1. jaanuarist kuni 2021. aasta lõpuni. Toetuse kogukulu kolme aasta jooksul on ca 1,48 miljonit eurot. Kokku toetatakse sel perioodil ligikaudu 360 töökoha loomist. Kui toetus täidab oma eesmärki, on plaanis seda jätkata ka pärast 2021. aastat.

Rekordarv õpilasfirmasid koguneb Värskasse V rahvusvahelisele õpilasfirmade konkurss-laadale

Aeg ja koht: 1. detsembril 2018.  a  Värska kultuurikeskuses
Korraldaja: Setomaa Liit

Kutse: Ootame suurel hulgal külastajaid laupäeval, 1. detsembril kell 11.00–15.00 Värska kultuurikeskusse rahvusvahelisele õpilasfirmade laadale uudistama ja ostma. Tuleb kõigi aegade parim laat – tule kohale ja saa sellest osa!

Konkurss-laat „Üle piiri turundus“ on saanud juba Värskale nii omaseks, et kohalikud teavad seda ilma tutvustamata. Õpilasfirmade laat toob sel aastal Värskasse kokku ärksamad noored ettevõtjad kogu Lõuna- Eestist. Müügiala on seekord pilgeni täis – kaubaga saab täidetud lausa 53 müügiboksi. Varasemalt on müügibokse olnud 25 – 32.

Laadal müüakse kaupa, mida tavaliselt poest ei leia. Õpilasfirmad on alati üllatanud uute, praktiliste ja nutikate toodetega. Seekord leiate kaubavalikust muu hulgas seda, mida oleks aasta lõpus mõistlik soetada – kaunistatud kinkepakendeid, aksessuaarid, ilutooted, käepaelad, ehted, võtmehoidjad, köögitarvikud, erinevad puidust esemeid, poekotid, magnetid, hulgaliselt isevalmistatud kosmeetikat, ravimtaimi ja palju muud huvitavat. Lisaks esemetele pakutakse küllaga toidukaupa – nii traditsioonilisi tooteid kui ka innovaatilisi maiustusi.

Võimalikult suur külastajate arv tagab noortele ettevõtjatele hindamatu väärtusega müügikogemuse. Kuigi eesmärgiks ei ole võistlemine, jagatakse noortele ettevõtjatele laada lõppedes ka mitmeid preemiaid – laadal hindab õpilasfirmasid žürii. Laadapäev toob kindlasti palju üllatusi nii noorte müügioskuse kui ka huvitavate toodete-teenuste näol.

Kui varasemalt on laat olnud suuresti rahvusvaheline, siis sel korral on väljapoolt Eestit kohal vaid üks firma Petseri Lingvistilisest Gümnaasiumist. Setomaa kolmest koolist on laadal esindatud 9 minifirmat ja 3 õpilasfirmat. Noori on kauplema tulemas Põlvast, Räpinast, Viljandist, Tartust, Kanepist, Rõugest, Võrust, Vastseliinast ja Tallinnast.

Laada peakorraldaja Ingrit Kala tõdeb: „Laat on alati kahepoolne, nii müüjad kui ostjad. Noored on kauba valmistamisel pingutanud, küllap on Värskasse ka palju uudistajaid ja ostjaid tulemas. Ootan põnevusega, et millega noored mind sel korral üllatavad ja millised tooted osutuvad menukateks.“

Konkurss-laada korraldamine toimub Setomaa arenguprogrammi toel ja oma panuse annab Setomaa vallavalitsus.

Täpsustav info: Ingrit Kala, e-mail: ingrit@setomaa.ee, tel +372 512 0659, www.facebook.com/ulepiiriturundus

Võrumaa tööandjate teabepäev 12.12.2018

Hea tööandja!

Olete oodatud Võrumaa tööandjate teabepäevale 12.detsembril kell 10.00 Eesti Töötukassa Võrumaa osakonnas ( Jüri 19a, Võru linn ). Räägime olukorrast tööturul ning tutvustame töötukassa teenuseid tööandjatele.

PÄEVAKAVA

9.45-10.00        Kogunemine

10.00-10.15       Tervitus. Ülevaade tööturu hetkeolukorrast Võrumaal – Võrumaa osakonna juhataja Ene Kerge

10.15-11.00       Piirkondlik töökoha loomise toetus alates 1. jaanuar 2019 – Eesti Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Livia Laas

11.00-11.45       Töötukassa teenused tööandjale, kes pakub tööd vähenenud töövõimega inimestele – Võrumaa osakonna juhtumikorraldaja Piret Kahre

11.45-12.00       Koolitusvõimalused töötavale inimesele töötukassa toel – Võrumaa osakonna karjäärinõustaja Triin Anni

12.00-12.30       Töötukassa teenused tööandjale – Võrumaa osakonna teenusekonsultant Külli Velkmann,  tööandjate konsultant Anne Hiielo

 • Proovitöö, tööpraktika, palgatoetus
 • E-töötukassa, alaealise töötamise toetus, tööandjate nõustamine ja koolitamine

 

Vajalik eelregistreerimine anne.hiielo@tootukassa.ee või 59198014.

Anne Hiielo
Võrumaa osakond, tööandjate konsultant
786 8756 Anne.Hiielo@tootukassa.ee
Toetame töö ja töötaja leidmisel! 

EAS kutsub ettevõtete meeskondi osalema uues tootearendusprogrammis „Disaini Meistriklass“

Disaini Meistriklass on programm, kui soovite täiustada oma olemasolevaid tooteid või laiendada oma tootevalikut ja arendada välja uusi tooteid. Disaini Meistriklass aitab teil arendada ja prototüüpida tooteid nii, et need oleksid klientidele ihaldusväärsed, funktsionaalsed ja esteetiliselt kaunid.

Kogu protsessi aitab juhtida professionaalne disainijuht. Lisaks jagavad oma tootearenduskogemusi teised ettevõtted nt Cleveron, Proekspert ja Wallenium.

Programmi käigus läbitaksekiirendatud tempos oluline osa kogu tootearenduse protsessist. Selle tulemusena tekib ettevõttesse kaasaegse tootearenduse kompetents. Programm kestab jaanuarist juunini 2019.

Meistriklassi edukaimale ettevõttele antakse välja 10 000 euro suurune auhinnavoucher disaini ja tootearendusteenuste kasutamiseks ja toote edasiarendamiseks.

Hea ülevaate Disaini meistriklassist saab programmi läbiviija Kaarel Mikkini (Brand Manual) videost: http://bit.ly/KaarelDMK

Disaini Meistriklassis osalemiseks esitage avaldus lingil: http://bit.ly/disainimeistriklass

Kandideerimise tähtaeg on 14. detsember 2018.
Disaini Meistriklassis on kohti vaid 15 ettevõttele!

Lisainfot on veel ka EASi lehel: https://www.eas.ee/teenus/disainimeistriklass/

Lisainfo: Hannele Aljaste, disaini meistriklassi projektijuht, tel 564 9126

Kas kavandad tootearendust või planeerid oma toodete-teenustega sisenemist uuele turule?

Kui jah, siis siin on midagi sulle! EASi kasvuettevõtja mentorprogramm ootab ambitsioonikaid kasvuettevõtteid.

Programmi eesmärk on toetada ambitsioonikate kasvuettevõtete omanikke või juhte ettevõtte kiires arenguprotsessis.

Eesmärgi saavutamiseks luuakse koostööpaarid osalevate kasvuettevõtjate ja juba kogemustega ettevõtjate (ehk mentorite) vahel. Kuus kuud kestva koostöö jooksul valmib tegevuskava ettevaatavalt järgnevaks kaheks aastaks. Lisaks toimub programmis erinevaid seminare ja koolitusi olulistel ettevõtluse teemadel (nt finantsjuhtimine, tootearendus, eksport jne), mis samuti toetavad eelnimetatud tegevuskava koostamist ja täiendavate ambitsioonikate plaanide elluviimist tulevikus.

Programm kestab kuus kuud ning esimene grupp alustab juba detsembris 2018.

Kandideerimine on avatud kuni 18. november 2018! 

Lisainfo ja kandideerimine: https://www.eas.ee/teenus/mentorprogramm/

Lisainfo saamiseks hoia silm peal ka meie Facebookil: https://www.facebook.com/EAS-Kasvuettevõtja-mentorprogramm-315630239237845

Karmen Aasanurm
Koordinaator

EBS Advisory Services OÜ
Lauteri 3, 10114 Tallinn
+372 5198 2113
karmen.aasanurm@ebs.ee
www.ebsas.ee

PESA aitab ideest elujõulise toote kasvatada

Loov Eesti kutsub alustavaid ettevõtjaid liituma Eesti esimese veebipõhise arendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode.

Oled oodatud PESAga liituma, kui tunned, et toote või teenuse turuletoomiseks jääb üksi jõudu väheseks ja oled valmis arenema koos uue innovaatilise keskkonnaga.

PESA on ainulaadne veebipõhine arendusprogramm, mille vahendusel on võimalik saada tugiteenuseid oma idee arendamiseks. Professionaalsed koolitajad nagu näiteks Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets ning mentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid. PESA keskkonda on koondatud info ettevõtlusest, tootearendusest ning investeeringutest. Üheskoos teeme esimesed sammud ekspordi suunas.

PESA:
P – proovi oma idee vastupidavust virtuaalses arendusprogrammis
E – eristu oma konkurentidest
S – sihi õigeid kliente
A – avasta uusi turge ja ekspordivõimalusi

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud, programmi on võimalik pääseda kuni 20 meeskonnal. Programmi esimese aasta lõpuks on seatud siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omama eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

Programm koosneb viiest etapist:

 • tootearendus
 • turundus
 • ettevõtlus (ärimudel)
 • finantseerimine
 • juhtimine

PESA pakub:

 • 5 etappi koolitusi 3-8 nädalaste tsüklitena
 • praktilisi töötube
 • professionaalseid koolitajaid – igas etapis on kaasatud valdkonna parimad eksperdid
 • virtuaalset mentorit (personaalset virtuaalset abilist)
 • laia valikut virtuaalseid tööriistu (sh iPlanner, lai valik näidisdokumente, nõudeid ja juhendeid)
 • garanteeritud kvaliteediga teenuseosutajate andmebaasi (nt. raamatupidamine, õigus, kujundus jmt)
 • võimalus osaleda välismessil

PESA programmi maksumus 2018/2019

Koolitustasu on võimalik tasuda järgnevalt:

 • kuutasuna 50,- eurot + käibemaks
 • PESA koguprogrammi maksumus ühekorraga tasudes on 333,33 eurot + käibemaks
 • Võimalik on tasuda ka kolmes osas 3*125,- eurot +käibemaks

Koolitaja ja koolitatavaga sõlmitakse leping. PESA programmiga liitumiseks peab olema ettevõte loodud, s.t. osaleda saavad vaid juriidilised isikud. Programmis saavad osaleda meeskonnad üle kogu Eesti, koolitatava asukoht pole oluline, sest 90% õppetööst toimub e-koolitustena.

Taotlusvoor on avatud 20. oktoobrini.

Lisateave:

Kersti Kilg

kersti@looveesti.ee

Projekti rahastatakse Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondide abil.

https://pesa.looveesti.ee/

Ettevõtlike koolide parimad edulood on selgunud

Ettevõtliku kooli korraldatud Haridusfestivalil 2018 tunnustati maakondade parimaid koolide õppeprojekte ning tervitati 28 uut õppeasutust, kes on oma süsteemse tööga pälvinud kvaliteedimärgi „Ettevõtlik kool“.

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhatuse liige Pille Sööt tõdes, et tulevikuhariduse võtmeküsimuseks on see, kuidas tuua rohkem põnevamat ja kaasavamat õppimise metoodikat koolidesse ja lasteaedadesse. “Oluline on, et õpetajad keskenduksid tunnis lisaks enda ainele ka õpilastes teiste oluliste pädevuste arendamisele. Enam ei saa õpetada vanaviisi ning tuleb leida uusi mooduseid, et arendada noortes just neid oskuseid, mida nad tulevikuks vajavad,” selgitas Sööt.

Läbi edulugude konkursi soovib Ettevõtlik kool selliseid häid näiteid eeskujuks tuua. Edulugude konkursile esitasid õppeprojekte koolid üle Eesti, finalistid valis üle-eestiline žürii ning parimad selgusid Haridusfestivalil žürii ja publiku häälte põhjal.

Võru maakonnast sai auhinnalise kolmanda koha Võru Kreutzwaldi Kool kategoorias „Põnevaim tund“ 

 • Võru Kreutzwaldi Kool „Goldberg´i masinast Koeningseggi superautodeni“

Goldbergi masinaks nimetatakse seadeldist, mis koosneb paljudest lihtsatest mehhanismidest ja mis teostab väga keerulist teed pidi lihtsat ülesannet. Teadusteemaliseks võistlusteks valmistataval masinal pidi olema kümme elementi, tööaeg täpselt 30 sekundit ning lõpuks pidi masina operatsioonide doomino-efekti tulemusena vabanema õhupall. Õpilane Hanno-Laur kutsus kokku meeskonna ja alustati projekteerimisega. Mõeldi välja erinevad elemendid ning ehitati need juhendaja abiga valmis. Võistlusel osalenud seitsmest Goldbergi masinast täitis võistlusülesande kõige täpsemalt Võru Kreutzwaldi Kooli võistkonna masin 30,26 sekundiga.

Haridusfestivalil tunnustati Ettevõtliku kooli standardiga neid koole ja lasteaedu, kus on ette võetud organisatsiooni kujundamine tervikuna ettevõtlikuks koolis ja lasteaiaks. Ettevõtlike koolide ja lasteaedade nimetust saavad uhkusega kanda veel 28 haridusasutust üle Eesti. Nende seas sai Võru maakonnast baastaseme Kääpa Põhikool ning Osula Põhikool.

„Ettevõtliku kooli“ haridusfestival keskendub tuleviku haridusele

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool kutsub kokku õpetajad, koolijuhid, lapsevanemad ja noored, et üheskoos arutleda tuleviku hariduse üle. Tänavune haridusfestival toimub 18. oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Tulevikuhariduse võtmeküsimuseks on see, kuidas tuua rohkem põnevamat ja kaasavamat õppimise metoodikat koolidesse ja lasteaedadesse.

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhatuse liige Pille Sööt tõdeb, et oluline on, et õpetajad keskenduksid tunnis lisaks enda ainele ka õpilastes teiste oluliste pädevuste arendamisele. Ta toob välja, et enam ei saa õpetada vanaviisi ning tuleb leida uusi mooduseid, et arendada noortes just neid oskuseid, mida nad vajavad tulevikuks. Sööt lisab: „Maailm muutub ja sellega peab kaasas käima ka haridussüsteem. Tänavusel haridusfestivalil korraldame õpetajatele ja koolijuhtidele just selliseid töötubasid, millega julgustada ja õpetada neid kasutama ettevõtliku õppe metoodikaid enda ainetundides.“

Koostöös ettevõtlusõppe programmiga Edu & Tegu pakutakse osalejatele harivaid töötubasid, mis aitavad paremini mõista ettevõtlikkuse toetamise võimalusi koolitunnis, jagada oma edulugusid ning tutvuda teiste omadega üle-eestilise edulugude konkursi „Õppimine on põnev!“ raames.

Haridusfestival on haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” algatusel aastal 2007 sündinud üritus koolijuhtidele, õpetajatele ja õpilastele. Haridusfestivali korraldab Ida-Viru Ettevõtluskeskus koos teiste maakondlike arenduskeskustega. Haridusfestivali korraldamist toetab Haridus- Ja Teadusministeerium Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist läbi ettevõtlusõppe programmi Edu&Tegu.

Lisainfo:
Kristi Krilovs
Ettevõtlik kool koordinaator
kristi.krilovs@ivek.ee
+372 501 2901
Haridusfestivali päevakava

Võrumaa Arenduskeskus kutsub osalema ja tunnustama omi TEGIJAID!

Ettevõtlusõppe programm Edu&Tegu korraldab taaskord tunnustamiskonkursi, kuhu kõik saavad oma tublisid õpetajaid ja haridustegelasi esitada. Nüüd on taaskord hea võimalus neid märgata ja esitada!

Kandidaate saab esitada viies kategoorias kuni 21. oktoobrini.

 • Tiitliga Aasta ettevõtlik õppur tunnustatakse õpilas- ja/või üliõpilasfirmat ja/või ettevõtlusõppes moodustatud meeskonda, kes on ettevõtlusõppes saavutanud silmapaistvaid tulemusi.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe edendaja tunnustatakse meeskonda, organisatsiooni või asutust, kes on märkimisväärselt panustanud ettevõtlusõppe arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe mentor tunnustatakse ettevõtjat või ettevõtlikku töötajat, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
 • Tiitliga Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija tunnustatakse isikut, kes on silmapaistvalt panustanud ettevõtlusõppe programmi tegevustesse ja arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.

Laureaadid valib ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite esindajatest koosnev komisjon, võitjad kuulutatakse välja 27. novembril.

ESITA OMA KANDIDAAT SIIN:  http://www.xn--ettevtluspe-jfbe.ee/tunnustus

Täpsem info: https://www.facebook.com/ettevotlusope/photos/a.1096632933689773/2097811296905260/?type=3&theater

Rohkem uudiseid