Ivi Martens ettevõtluskonsultant 5349 7303 ivi.martens@vorumaa.ee
Aavo Hummal ettevõtluskonsultant 5309 1180 aavo.hummal@vorumaa.ee
Eliis Ermel noorte ettevõtlikkuse konsultant 521 7705 eliis.ermel@vorumaa.ee
Aarne Leima Setomaa ettevõtluskonsultant 5322 6961 aarne.leima@setomaa.ee
Kuldar Leis Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja
(Põlvamaa arenduskeskus)
504 8123 kuldar.leis@arenduskeskused.ee
Asso Uibo Lõuna-Eesti investorkonsultant
(Tartu Ärinõuandla)
504 8123 asso.uibo@eas.ee

Kõik kontaktid

Kas kavandad tootearendust või planeerid oma toodete-teenustega sisenemist uuele turule?

Kui jah, siis siin on midagi sulle! EASi kasvuettevõtja mentorprogramm ootab ambitsioonikaid kasvuettevõtteid.

Programmi eesmärk on toetada ambitsioonikate kasvuettevõtete omanikke või juhte ettevõtte kiires arenguprotsessis.

Eesmärgi saavutamiseks luuakse koostööpaarid osalevate kasvuettevõtjate ja juba kogemustega ettevõtjate (ehk mentorite) vahel. Kuus kuud kestva koostöö jooksul valmib tegevuskava ettevaatavalt järgnevaks kaheks aastaks. Lisaks toimub programmis erinevaid seminare ja koolitusi olulistel ettevõtluse teemadel (nt finantsjuhtimine, tootearendus, eksport jne), mis samuti toetavad eelnimetatud tegevuskava koostamist ja täiendavate ambitsioonikate plaanide elluviimist tulevikus.

Programm kestab kuus kuud ning esimene grupp alustab juba detsembris 2018.

Kandideerimine on avatud kuni 18. november 2018! 

Lisainfo ja kandideerimine: https://www.eas.ee/teenus/mentorprogramm/

Lisainfo saamiseks hoia silm peal ka meie Facebookil: https://www.facebook.com/EAS-Kasvuettevõtja-mentorprogramm-315630239237845

Karmen Aasanurm
Koordinaator

EBS Advisory Services OÜ
Lauteri 3, 10114 Tallinn
+372 5198 2113
karmen.aasanurm@ebs.ee
www.ebsas.ee

PESA aitab ideest elujõulise toote kasvatada

Loov Eesti kutsub alustavaid ettevõtjaid liituma Eesti esimese veebipõhise arendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode.

Oled oodatud PESAga liituma, kui tunned, et toote või teenuse turuletoomiseks jääb üksi jõudu väheseks ja oled valmis arenema koos uue innovaatilise keskkonnaga.

PESA on ainulaadne veebipõhine arendusprogramm, mille vahendusel on võimalik saada tugiteenuseid oma idee arendamiseks. Professionaalsed koolitajad nagu näiteks Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets ning mentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid. PESA keskkonda on koondatud info ettevõtlusest, tootearendusest ning investeeringutest. Üheskoos teeme esimesed sammud ekspordi suunas.

PESA:
P – proovi oma idee vastupidavust virtuaalses arendusprogrammis
E – eristu oma konkurentidest
S – sihi õigeid kliente
A – avasta uusi turge ja ekspordivõimalusi

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud, programmi on võimalik pääseda kuni 20 meeskonnal. Programmi esimese aasta lõpuks on seatud siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omama eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

Programm koosneb viiest etapist:

 • tootearendus
 • turundus
 • ettevõtlus (ärimudel)
 • finantseerimine
 • juhtimine

PESA pakub:

 • 5 etappi koolitusi 3-8 nädalaste tsüklitena
 • praktilisi töötube
 • professionaalseid koolitajaid – igas etapis on kaasatud valdkonna parimad eksperdid
 • virtuaalset mentorit (personaalset virtuaalset abilist)
 • laia valikut virtuaalseid tööriistu (sh iPlanner, lai valik näidisdokumente, nõudeid ja juhendeid)
 • garanteeritud kvaliteediga teenuseosutajate andmebaasi (nt. raamatupidamine, õigus, kujundus jmt)
 • võimalus osaleda välismessil

PESA programmi maksumus 2018/2019

Koolitustasu on võimalik tasuda järgnevalt:

 • kuutasuna 50,- eurot + käibemaks
 • PESA koguprogrammi maksumus ühekorraga tasudes on 333,33 eurot + käibemaks
 • Võimalik on tasuda ka kolmes osas 3*125,- eurot +käibemaks

Koolitaja ja koolitatavaga sõlmitakse leping. PESA programmiga liitumiseks peab olema ettevõte loodud, s.t. osaleda saavad vaid juriidilised isikud. Programmis saavad osaleda meeskonnad üle kogu Eesti, koolitatava asukoht pole oluline, sest 90% õppetööst toimub e-koolitustena.

Taotlusvoor on avatud 20. oktoobrini.

Lisateave:

Kersti Kilg

kersti@looveesti.ee

Projekti rahastatakse Euroopa Liidu struktuuri- ja investeerimisfondide abil.

https://pesa.looveesti.ee/

Ettevõtlike koolide parimad edulood on selgunud

Ettevõtliku kooli korraldatud Haridusfestivalil 2018 tunnustati maakondade parimaid koolide õppeprojekte ning tervitati 28 uut õppeasutust, kes on oma süsteemse tööga pälvinud kvaliteedimärgi „Ettevõtlik kool“.

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhatuse liige Pille Sööt tõdes, et tulevikuhariduse võtmeküsimuseks on see, kuidas tuua rohkem põnevamat ja kaasavamat õppimise metoodikat koolidesse ja lasteaedadesse. “Oluline on, et õpetajad keskenduksid tunnis lisaks enda ainele ka õpilastes teiste oluliste pädevuste arendamisele. Enam ei saa õpetada vanaviisi ning tuleb leida uusi mooduseid, et arendada noortes just neid oskuseid, mida nad tulevikuks vajavad,” selgitas Sööt.

Läbi edulugude konkursi soovib Ettevõtlik kool selliseid häid näiteid eeskujuks tuua. Edulugude konkursile esitasid õppeprojekte koolid üle Eesti, finalistid valis üle-eestiline žürii ning parimad selgusid Haridusfestivalil žürii ja publiku häälte põhjal.

Võru maakonnast sai auhinnalise kolmanda koha Võru Kreutzwaldi Kool kategoorias „Põnevaim tund“ 

 • Võru Kreutzwaldi Kool „Goldberg´i masinast Koeningseggi superautodeni“

Goldbergi masinaks nimetatakse seadeldist, mis koosneb paljudest lihtsatest mehhanismidest ja mis teostab väga keerulist teed pidi lihtsat ülesannet. Teadusteemaliseks võistlusteks valmistataval masinal pidi olema kümme elementi, tööaeg täpselt 30 sekundit ning lõpuks pidi masina operatsioonide doomino-efekti tulemusena vabanema õhupall. Õpilane Hanno-Laur kutsus kokku meeskonna ja alustati projekteerimisega. Mõeldi välja erinevad elemendid ning ehitati need juhendaja abiga valmis. Võistlusel osalenud seitsmest Goldbergi masinast täitis võistlusülesande kõige täpsemalt Võru Kreutzwaldi Kooli võistkonna masin 30,26 sekundiga.

Haridusfestivalil tunnustati Ettevõtliku kooli standardiga neid koole ja lasteaedu, kus on ette võetud organisatsiooni kujundamine tervikuna ettevõtlikuks koolis ja lasteaiaks. Ettevõtlike koolide ja lasteaedade nimetust saavad uhkusega kanda veel 28 haridusasutust üle Eesti. Nende seas sai Võru maakonnast baastaseme Kääpa Põhikool ning Osula Põhikool.

„Ettevõtliku kooli“ haridusfestival keskendub tuleviku haridusele

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool kutsub kokku õpetajad, koolijuhid, lapsevanemad ja noored, et üheskoos arutleda tuleviku hariduse üle. Tänavune haridusfestival toimub 18. oktoobril Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Tulevikuhariduse võtmeküsimuseks on see, kuidas tuua rohkem põnevamat ja kaasavamat õppimise metoodikat koolidesse ja lasteaedadesse.

Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhatuse liige Pille Sööt tõdeb, et oluline on, et õpetajad keskenduksid tunnis lisaks enda ainele ka õpilastes teiste oluliste pädevuste arendamisele. Ta toob välja, et enam ei saa õpetada vanaviisi ning tuleb leida uusi mooduseid, et arendada noortes just neid oskuseid, mida nad vajavad tulevikuks. Sööt lisab: „Maailm muutub ja sellega peab kaasas käima ka haridussüsteem. Tänavusel haridusfestivalil korraldame õpetajatele ja koolijuhtidele just selliseid töötubasid, millega julgustada ja õpetada neid kasutama ettevõtliku õppe metoodikaid enda ainetundides.“

Koostöös ettevõtlusõppe programmiga Edu & Tegu pakutakse osalejatele harivaid töötubasid, mis aitavad paremini mõista ettevõtlikkuse toetamise võimalusi koolitunnis, jagada oma edulugusid ning tutvuda teiste omadega üle-eestilise edulugude konkursi „Õppimine on põnev!“ raames.

Haridusfestival on haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” algatusel aastal 2007 sündinud üritus koolijuhtidele, õpetajatele ja õpilastele. Haridusfestivali korraldab Ida-Viru Ettevõtluskeskus koos teiste maakondlike arenduskeskustega. Haridusfestivali korraldamist toetab Haridus- Ja Teadusministeerium Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist läbi ettevõtlusõppe programmi Edu&Tegu.

Lisainfo:
Kristi Krilovs
Ettevõtlik kool koordinaator
kristi.krilovs@ivek.ee
+372 501 2901
Haridusfestivali päevakava

Võrumaa Arenduskeskus kutsub osalema ja tunnustama omi TEGIJAID!

Ettevõtlusõppe programm Edu&Tegu korraldab taaskord tunnustamiskonkursi, kuhu kõik saavad oma tublisid õpetajaid ja haridustegelasi esitada. Nüüd on taaskord hea võimalus neid märgata ja esitada!

Kandidaate saab esitada viies kategoorias kuni 21. oktoobrini.

 • Tiitliga Aasta ettevõtlik õppur tunnustatakse õpilas- ja/või üliõpilasfirmat ja/või ettevõtlusõppes moodustatud meeskonda, kes on ettevõtlusõppes saavutanud silmapaistvaid tulemusi.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe edendaja tunnustatakse meeskonda, organisatsiooni või asutust, kes on märkimisväärselt panustanud ettevõtlusõppe arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlik õpetaja tunnustatakse ettevõtluse või muu aine õpetajat või õppejõudu, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
 • Tiitliga Aasta ettevõtlusõppe mentor tunnustatakse ettevõtjat või ettevõtlikku töötajat, kes on silmapaistvalt toetanud õppurite ettevõtlusalast arengut ning rakendanud või juurutanud meetodeid ja praktikaid, mis innustavad ja inspireerivad teisi.
 • Tiitliga Ettevõtlusõppe programmi aasta tegija tunnustatakse isikut, kes on silmapaistvalt panustanud ettevõtlusõppe programmi tegevustesse ja arendamisse ning kelle tegevused väärivad esiletõstmist ja levitamist.

Laureaadid valib ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite esindajatest koosnev komisjon, võitjad kuulutatakse välja 27. novembril.

ESITA OMA KANDIDAAT SIIN:  http://www.xn--ettevtluspe-jfbe.ee/tunnustus

Täpsem info: https://www.facebook.com/ettevotlusope/photos/a.1096632933689773/2097811296905260/?type=3&theater

ettevõtjate tunnustamine

Tunnustati Võru maakonna aasta ettevõtjaid 2018

24. septembril 2018. aastal valis Võru maakonna aasta ettevõtjate tunnustamise hindamiskomisjon välja tunnustatud ettevõtjad. 

Konkursile esitati tunnustamiseks 11 kandidaati ja hindamine viidi läbi esitatud kandidaatide vahel.

Aunimetuste andmist korraldava SA Võrumaa Arenduskeskuse juhi Tiit Tootsi sõnul ei olnud valiku tegemine sugugi lihtne, sest kõik esitatud ettevõtjad väärivad tunnustust, kuna nende panus ja olulisus Võru maakonna ettevõtluskeskkonnale on olnud väga suur.

                                                                                                                    Pildi autor: Aigar Nagel, Võrumaa Teataja

Tegemist oli avatud konkursiga, millele võib iga füüsiline ja juriidiline isik esitada kandidaate.

Aunimetuse pälvisid järgmised ettevõtted:

 • Võru maakonna  aasta suurettevõte 2018 – Combilink OÜ
 • Võru maakonna aasta  väikeettevõte 2018 – aktsiaselts Lapi MT
 • Võru maakonna aasta mikroettevõte 2018 – OÜ HK Puhastus
 • Võru maakonna aasta  startija 2018 – Forega Logistics OÜ
 • Võru maakonna aasta tööandja 2018  – aktsiaselts Värska Sanatoorium
 • Võru maakonna aasta ettevõtja 2018- Andri Needo

Tunnustamise esitati ja Võrumaa Arenduskeskuse tänukirjad said veel järgmised ettevõtted:

 • aktsiaselts Värska Vesi
 • OÜ VIP-Mööbel
 • LAT Agro OÜ
 • Elopärl OÜ

Autasude ning Võrumaa Arenduskeskuse  tänukirjade üleandmine toimus 4. oktoobril 2018  Võrumaa Toidukeskuses  ettevõtjate pidulikul  tunnustusüritusel.

Ettevõtlusnädal 2018 kava

Võru maakonna ettevõtlusnädal toimub ajavahemikul 1-07.10. 2018.a. üle riigilise ettevõtlusnädala raames.  Eelteavitus toimub 29.septembril Sulbi Mihklilaadal kus jagame infot maakondliku arenduskeskuse teenuste ja ettevõtlusnädala ürituste kohta, arutleme ettevõtlusvõimaluste üle Võrumaal ning külastame turul kauplejaid!

Üleriigilise ettevõtlusnädala peateema ja hüüdlause on

„Samm Sinu unistusteni“

Laupäev (29.09.18)

L 10:00-13:00

TURG (Sulbi Mihklilaadal)

Sihtgrupp:kõik huvilised, Toimumiskoht: Roosu talu, Sulbi küla, Võru vald

Esmaspäev (01.10.18)

E 10:00-11:00

Maksu-ja Tolliameti infotund

Sihtgrupp: äriühingute juhatuse liikmed, raamatupidajad, Toimumiskoht: Võru Töötukassa Osakond, Jüri 19a, Võru

E 10:00-15:00

Turismipäev: Ole nähtav!

Sihtgrupp: Võru ja Põlva maakonna turismiettevõtjad ja turismist huvitunud, Toimumiskoht: Päikeseranna puhkemaja. Kõvera küla, Võru vald

E 11:00-12:00

Töötukassa infotund „Mis on e-töötukassa?“

Sihtgrupp: ettevõtjad, Toimumiskoht: Eesti Töötukassa Võrumaa osakond, Jüri 19a,Võru

E 15:00-17:00

Erinevad rahastamisvõimalused ettevõtete ja teadusasutuste koostöö edendamiseks.

Sihtgrupp: ettevõtjad, Toimumiskoht: Stedingu kohvik, Friedrich Reinhold Kreutzwaldi tn 15, Võru

Teisipäev (02.10.18)

T 09:30-15:00

Ettevõtluspäev: Samm sinu unistusteni

Sihtgrupp: kõik huvilised, Toimumiskoht: Pubi Tamula Vanake, Liiva 23,Võru

T 10:00-17:00

Avatud ettevõtete päev

Sihtgrupp: kõik huvilised

T 19:00-21:00

Euroopa filmikohvik esitleb – „BIG Time/kuulsuse tipul“

Sihtgrupp: kõik filmihuvilised, Toimumiskoht: kino Kannel, Liiva 13, Võru

Kolmapäev (03.10.18)

K 10:00-16:00

Ettevõtete külastuspäev Kagu- Eesti Innovatsioonikeskuses (KEIK)

Sihtgrupp: kõik ettevõtluse huvilised, Toimumiskoht: Räpina mnt 12, Võru

K 10:00-13:00

Ettevõtjaks Töötukassa toel

Sihtgrupp: ettevõtlusega alustajad, Toimumiskoht: Eesti Töötukassa Võrumaa osakond, Jüri 19a,Võru

Neljapäev (04.10.18)

N 09:30-15:00

Ettevõtluskonverents: “Põlvkondade vahetus tuu vunki mano”

Sihtgrupp: ettevõtjad, Toimumiskoht: Võru kultuurimaja Kannel, Liiva 13, Võru

N 18:00-22:00

Ettevõtjate tunnustusüritus

Sihtgrupp: ettevõtjad, Toimumiskoht: Võru kultuurimaja Kannel, Liiva 13, Võru

Reede (05.10.18)

R 10:00-13:00

TSENTRI teemahommik „Kuidas müüa sakslasele läbi interneti“

Sihtgrupp: ettevõtjad, Toimumiskoht: Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus
Pärna tee 1, Väimela
Võru vald

R 13:30-17:00

Ettevõtluspäev noortele

Sihtgrupp: 8-9.klass, 10-12.klass, Toimumiskoht: MTÜ Võru Noortekeskus, Jüri 54 Võru

R 16:00-18:00

VUNKI MANO loometalgud

Sihtgrupp: kogukonnad, omavalitsused, Toimumiskoht: Vastseliina gümnaasium, Petseri 6, Vastseliina, Võru vald

Laupäev (06.10.18)

R 16:00-18:00

VUNKI MANO loometalgud

Sihtgrupp: kogukonnad, omavalitsused, Toimumiskoht: Vastseliina gümnaasium, Petseri 6, Vastseliina, Võru vald

Pühapäev (07.10.18)

R 16:00-18:00

VUNKI MANO loometalgud

Sihtgrupp: kogukonnad, omavalitsused, Toimumiskoht: Vastseliina gümnaasium, Petseri 6, Vastseliina, Võru vald 

 

Kõik üritused on tasuta ja toimuvad eelregistreerimisega. Täiendav info ja registreerimine https://ettevotlusnadal.ee/uritused/voru/

Korraldajad: Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER, Maksu- Ja Tolliamet, Eesti Töötukassa, Võru Noortekeskus,  Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus, Valgamaa Arenguagentuur, Setomaa Turism, Swedbank AS, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Võru Linnavalitsus, Võru Vallavalitsus, Rõuge Vallavalitsus, Antsla Vallavalitsus, Setomaa Vallavalitsus, Europe Directi teabekeskus – Võru, Kagu-Eesti Innovatsioonikeskus, Võrumaa Omavalitsuste Liit.

 

 

 

 

 

2. oktoobril toimub üle-eestiline avatud ettevõtete päev

Hea ettevõtja!

Kutsume teid osalema üle-eestilisele avatud ettevõtete päevale! 2. oktoobril 2018 toimub esimest korda Ettevõtlusnädala raames üle-eestiline avatud ettevõtete päev.
Eesmärgiks on tutvustada laiemale üldsusele, millised ettevõtted Eestis on, millega nad tegelevad ja kes on need inimesed ettevõtte või kaubamärgi nime taga.

Milline näeb välja avatud ettevõtete päev?
2. oktoobril kell 10:00-17:00 on võimalik kõikidel inimestel külastada ettevõtteid üle Eesti. Külastamine eeldab ette registreerimist, mida saavad inimesed teha avatud ettevõtete päeva lehe kaudu: https://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/
Ettevõtet külastades toimuvad juhendatud ekskursioonid, töötoad vms, mida ettevõte ise soovib korraldada. Vastav info, mida ettevõte pakub enda külastuse ajal, koondatakse avatud ettevõtete päeva veebilehele inimestele tutvumiseks. Kõik inimesed registreerivad end veebilehekülje kaudu ettevõtte külastusele. Registreerunute nimekirjad edastatakse ettevõtetele 1. oktoobri õhtuks.

Kõik ettevõtted, kes on huvitatud avatud ettevõtete päeval osalemiseks saavad endast märku anda siin: https://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/ettevottele/

Lisainfo:
https://www.ettevotlusnadal.ee/avatud-ettevotted/

Eve-Liis Arvisto
Avatud ettevõtete päeva projektijuht
Eve-liis@ettevotlusnadal.ee
+372 524 6763

Avatud ettevõtete päeva korraldavad EAS, Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik, Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Leader Liit.

Eakatele mõeldud mööbli disaini/tootmise töötuba 17.-18. septembril

Ootame töötuppa mööblitootjaid ja sisekujundajaid. Tulge vaadake, milliseid ärilisi võimalusi pakuvad eakatele mõeldud tooted! Tulge tehke tööstusspionaaži 🙂 – milliseid prototüüpe on juba tehtud. Tutvustatakse ka eakate seas läbi viidud uuringut.

Ootame töötuppa üliõpilasi, kutsekoolide õpilasi ja kõiki huvilisi. Tulge heitke pilk tulevikku! Et teema poleks teile väga võõras, siis saate Magic Mirror´i  abil aimu, millised näete välja vanana ja Geriatric Simulator´i abil tunda ennast vanana. Saate teadmisi, kuidas toimub vajaliku toote/teenuse arendamine ja saate ka oma sõna sekka öelda.

Osaleda saab ka ainult ühel päeval. Töökeel on inglise keel. Töötuba on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

Registreeru siin kuni 11. septembrini

Ööbimisvõimalus. Lisainfo: Jörgen Dobris, jorgen@tsenter.ee, tel +372 58557378

Töötuba toimub projekti raames: INTERREG VB project BaltSe@nioR – Innovative solutions to support enterprises in the Baltic Sea Region in product development aimed at raising comfort and safety of seniors home living (project info http://www.baltsenior.up.poznan.pl/).  Projekti Partner: Hanse Parlament, Lead Partner Dr. Beata Fabisiak, Poznan University of Life Sciences.

Vaata lähemalt infot ja päevakava Tsentri kodulehelt!

Võrumaa Arenduskeskus ootab kandidaate Võru maakonna aasta ettevõtjate aunimetuse andmiseks

Läheneva ettevõtlusnädala eel kutsub Võrumaa Arenduskeskus esitama kandidaate Võrumaa aasta ettevõtja aunimetusele. Varasemalt Võru maavalitsuse ja Võrumaa Arenguagentuuri poolt välja antud aasta ettevõtjate aunimetuse välja andmist jätkab sellest aastast SA Võrumaa Arenduskeskus.

Aasta ettevõtjate aunimetust  on Võru maakonnas  välja antud alates 2002. aastast.

Tänavuse Võru maakonna aasta ettevõtja aunimetused kuulutab arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots välja ettevõtlusnädala raames toimuval pidulikul ettevõtjate tunnustusüritusel 4. oktoobril Võrus.

Võru maakonna aasta ettevõtja aunimetuste kandidaate võivad esitada nii kohalikud omavalitsused, ettevõtted, organisatsioonid kui ka üksikisikud. Konkursile võib esitada ettevõtteid, kus töötab alla 250 töötaja, mille aastakäive ei ületa 50 miljonit eurot või mille bilansimaht ei ületa 43 miljonit eurot.

Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud Võrumaa Arenduskeskuse e-posti aadressile arenduskeskus@vorumaa.ee. Paberkandjal taotlused palume saata märksõnaga „Aasta ettevõtja auhind“ Võrumaa Arenduskeskuse postiaadressil Jüri 12, 65620 Võru. Taotlusi oodatakse hiljemalt 13. septembriks 2018.

Võrumaa aasta ettevõtja aunimetuse andmise statuut ja taotluse vorm on leitav Võrumaa Arenduskeskuse kodulehel.

Lisainfo: Ivi Martens, ettevõtluskonsultant, tel 53497303, e-post ivi.martens@vorumaa.ee

Rohkem uudiseid