SA Võrumaa Arenduskeskus ootab kandidaate Võrumaa aasta ema tunnustamiseks

Läheneva emadepäeva eel kutsub Võrumaa Arenduskeskus esitama kandidaate Võrumaa aasta ema aunimetusele. Varasemalt Võru maavalitsuse poolt välja antud aasta ema aunimetuse välja andmist jätkab sellest aastast SA Võrumaa Arenduskeskus.

Aasta ema tiitlit on Võrumaal välja antud alates 2002. aastast. Eelmisel aastal pälvis selle tunnustuse Antsla vallas elav kahe tütre ema Janyka Vellak.
Tänavuse Võrumaa aasta ema kuulutab arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots välja emadepäeval, 13. mail Võru Kandles toimuval emadepäeva kontserdil.

Aasta ema kandidaate võivad esitada kõik, nii pereliikmed ja tuttavad kui kohalikud omavalitsused, asutused ning organisatsioonid. Võrumaa aasta ema kandidaadiks võib üles seada Võrumaal elava ema, kelle perekonnas kasvab või on üles kasvanud vähemalt kaks tublit last, kes väärtustab perekonda, on pühendunud oma ametile ning on heaks eeskujuks ka ühiskonnas.

Digitaalselt allkirjastatud taotlused on oodatud Võrumaa Arenduskeskuse e-posti aadressile arenduskeskus@vorumaa.ee. Paberkandjal taotlused palume saata märksõnaga „Aasta ema“ Võrumaa Arenduskeskuse postiaadressil Jüri 12, 65620 Võru. Taotlusi oodatakse hiljemalt 30. aprilliks 2018.

Võrumaa aasta ema aunimetuse andmise statuut ja taotluse vorm on leitav Võrumaa Arenduskeskuse kodulehel.

Lisainfo: Aigi Pall, kultuurispetsialist, tel 5912 9200, e-post aigi.pall@vorumaa.ee