Võrumaa Arenduskeskus kuulutab välja fotokonkursi Võru maakonna fotojaht “Talve võlumaa”

Võrumaa Arenduskeskus kutsub kõik maakonna elanikke ja külalisi osalema fotojahil, mis kestab kuni 29. Veebruarini 2020. Fotojahil osalemiseks ei ole oluline kui noor või vana on fotograaf, tuleb vaid pildile püüda oma “Talve võlumaa” Võru maakonnas. 

Fotojahi tutvustus ja reeglid on veebilehel www.visitvoru.ee. Sinna saab oma konkursi tööd üles laadida ja pilte hinnata ning soovi korral sotsiaalmeediasse jagada. Kõigi osalejate vahel loositakse välja auhindu Võru maakonna tootjatelt ja teenusepakkujatelt.

“Talv on meil siin Eesti kagunurgas tavaliselt lumerohke ning loodus pakub imelisi vaateid – kogu maakond muutub  just kui talve võlumaaks. Konkursile võib esitada pilte talvest kui jõuluootusest, loodusest, hoonetest, inimestest, kõigest, mis kannab endas edasi  talve emotsioone, kogemusi esimesest lumest, jalutuskäikudest metsas või vahvatest sündmustest,” ütles fotojahi korraldaja Kadri Moppel.

Fotojaht on üks osa kampaaniast “Jõuluaeg Võru maakonnas,” mis jagab soovitusi põnevateks tegevusteks Võru maakonnas. Kampaaniapakkumised leiab www.visitvoru.ee lehel.  Samalt lehelt leiab ka fotojahilt laekunud pildid. Fotopangast saab soovi korral pilte tellida ja maakonna turunduslikel eesmärkidel kasutada. Selleks tuleb saata päring Võrumaa Arenduskeskusele.

Eelmisele, sügisel toimunud, Euroopa Liidu toetuste teemalisele  fotojahile laekus 65 fotot, millele anti kokku 7405 häält.

Lisainfo: Kadri Moppel, turismikoordinaator, tel 5331 1919, kadri.moppel@vorumaa.ee