VII piirialade ettevõtjate partneriaad

VII piirialade ettevõtjate partneriaad toimub 22.aprillil Smiltenes (Läti).

Partneriaadi korraldaja on Euregio Pskov-Livonia Läti sektsioon. Eesti ettevõtjate sõidu organiseerib Euregio Pskov-Livonia Eesti sektsioon koostös Põlvamaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Jõgevamaa arenduskeskustega. Osalevad ka Pihkva oblasti ning Valgevene Dokšitsõ rajooni ettevõtjad.

Partneriaad on ettevõtjate kohtumine, kus igale ettevõtjale leitakse piiriüleste partnerite poolt sama valdkonna koostööst huvitatud ettevõtja. Vastavalt ajagraafikule korraldatakse päeva jooksul läbirääkimised, mille käigus osapooled otsivad ühishuvi edasiseks koostööks. Partneriaadi korraldamise eesmärk on pakkuda ettevõtjatele võimalusi oma tegevuse laiendamiseks üle riigipiiri, koostööpartnerite leidmiseks, uute toodete ja teenuste väljatöötamiseks, ühisturunduseks vm.

VII partneriaadi valdkonnad on:

– puidutöötlemine ja puittoodete, mööbli tootmine

– metalltoodete tootmine

– toiduainete tootmine

– turism

– infotehnoloogia

Partneriaadil Smiltenes on päevakavas ka kohalike ettevõtete külastamine.

Osalustasu 20 eur, osalejad tasuvad ka transpordi eest. Sõit Smiltenesse ühise transpordiga, täpsem info siis, kui on selgunud osalejate arv.

Partneriaadi ajal on võimalik üles seada väike väljapanek oma toodetest. Soovijatel palun ühendust võtta korraldajatega – Ineta Bordane; ineta.bordane@gmail.com, GSM +371 2613 3029 (vene või inglise keeles)

Partneriaadil osalemiseks palun täita ANKEET. Tähtaeg 1.aprill.

Osalejate nimekirja saab vaadata SIIT.