Võru maakonna laulukarusell 2024

Registreerumine Võru maakonna Laulukarussellile kestab kuni 15. aprillini.

Laulukarusell 2024

Suur rõõm on teatada, et Võru maakonna Laulukarussell tuleb ka sel aastal! Võru maakonna Laulukarussell 2024 eesmärgiks on tutvustada Võru maakonna noori laulusõpru ja anda Võru maakonna lastele ja noortele esinemisvõimalus.

Laulukarusselli ootame lauljaid 6 vanuserühmas:

  • I vanuserühm: eelkooliealised;
  • II vanuserühm: 1.-2. klass;
  • III vanuserühm: 3.-4. klass;
  • IV vanuserühm: 5.-6. klass;
  • V vanuserühm: 7.-9. klass;
  • VI vanuserühm: gümnaasiuminoored.

Žürii liikmed:

Toomas Voll on suurte kogemustega muusikapedagoog, on laulukarussellide tõeline fänn ja korraldaja, üle – eesti olnud mitmetel laulukarussellidel źürii liige, hea mentor. Eelmisel aastal tõi tõelise sära ja hea energia meie laulupäevale, laululastesse ja juhendajatele.

Rasmus Kull on Teater Vanemuine näitleja ja varasemalt osalenud mitmel Laulukarussellil źürii liikmena. On Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klassikalise laulu eriala õppinud ning osalenud soolo ja kooriaristina Vanemuise muusika lavastustes. On ka Vanemuise ooperisolist.

Ivi Rausi on muusikaartist. Tema muusikaline teekond algas juba 4-aastaselt ETV lastesaates “Laulujütsid”. Klaveri valged ja mustad klahvid oli laulmise kõrval tema teine suur armastus. 5 aastaselt küpses iseseisev otsus astuda Kohtla-Järve Lastemuusikakooli ja sellega oli tema saatus otsustatud. Hiljem jätkas ta õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias erinevatel erialadel (muusikapedagoogika, pärimusmuusika) ning viimasena omandas magistrikraadi kaasaegse improvisatsiooni erialal.

Laulukarusellil valitakse välja lauljad, kes saavad võimaluse esineda Võru lastefestivali koguperekontserdi suurel laval Tamula rannas koos tuntud Eesti artistidega. Võru lastefestivali toimub 27.-28. juuli. Koguperekontsert 27. juuli õhtul algusega kell 20.00

Registreerumine Võru maakonna Laulukarussellile kestab kuni 15. aprillini.
Täpne päevakava on selgitamisel.

Võru maakonna Laulukarusselli korraldab Võrumaa Arenduskeskus koostöös Võru Valla kultuuri- ja noorsootöö keskusega.

Lisainfo: Maarika Rosenberg – 5165751 ja Kristi Vals – 5912 9200

Laulukarusell 2024
Puiga Põhikool
03.05.2024
10.00
Tasuta!
kristi.vals@vorumaa.ee
5912 9200