Üle-eestiline virtuaalne töö- ja karjäärimess ootab tööandjaid

Oled oodatud osalema üle-eestilisel virtuaalsel töö- ja karjäärimessil, mis toimub 29.09-2.10.2020 OnlineExpo keskkonnas. 

Virtuaalmess on hea võimalus jõuda oma tööpakkumistega tööotsijateni üle Eesti.

Kui vajad töötajaid oma meeskonda, siis virtuaalne töö- ja karjäärimess on  suurepärane võimalus enda ettevõtet tasuta reklaamida ning jõuda tööotsijateni üle Eesti. 

Tööandjal ei ole kohtustust reaalajas kõikidel päevadel tööotsijatele vastata. Huviliste küsimused suunatakse tööandja poolt valitud kanalisse. Lisaks töömessile korraldame ka 29.09 karjääriseminari ning eeldame, et antud päeval olete tööotsijatele virtuaalselt kättesaadavad kl 10-17.

Aktiivsete tööpakkumiste olemasolu töötukassa portaalis tagab osalemise virtuaalmessil. Virtuaalmessil osalemine on tasuta.

Kui soovite osaleda OnlineExpo keskkonnas toimuval virtuaalmessil, siis palun registreerige osalemine aadressil https://www.onlineexpo.com/ee/too-ja-karjaarimess/  hiljemalt 18.09.2020.

Küsimuste korral palun pöörduda töö- ja karjäärimessi virtuaalmessi projektijuhi Livia Laasi poole, e-post: Livia.Laas@tootukassa.ee telefon: 614 8612 või võtta ühendust Eesti Töötukassa Võru maakonna tööandjate konsultandiga 5919 8014.