Europe Directi Võru teabekeskus ootab taas inimesi Euroopa Liidu teemadega tutvust tegema

Alates 1. veebruarist on külastajatele taas avatud Europe Direct Võru teabekeskus. Võru teabekeskus asub SA Võrumaa Arenduskeskuses, aadressil Jüri 12, esimesel korrusel. Europe Direct Võru teabekeskus kuulub Euroopa Komisjoni poolt loodud teabekeskuste võrgustikku, mida on Eestis kokku üheksa. Europe Direct teabekeskuse põhiülesandeks on Euroopa Liidu alase informatsiooni edastamine kohalikule elanikkonnale.

Teabekeskuse põhitegevusteks on:

  • Kodanike nõustamine Euroopa Liitu puudutavates küsimustes või vajadusel nende suunamine asjakohastesse EL võrgustikku;
  • Euroopa Liidu temaatiliste trükiste jagamine;
  • Informatsioon rahvusvaheliste projektikonkursside kohta;
  • Euroopa Liidu temaatikaga ürituste korraldamises abistamine.

Lisaks kodanike küsimuste vastamisele ja euroopa-alase info jagamisele korraldab teabekeskus maakonnas erinevaid põnevaid üritusi. Üheks populaarsemaks on kujunenud igakuised tasuta euroopa väärtfilmiõhtud, mis jätkuvad kindlasti ka sellel aastal. Juba sel kolmapäeval, 7. veebruaril algusega kell 19:00 on filmihuvilistel võimalik Võru kinos Kannel vaadata Suurbritannia satiirilist komöödiat “Pidu.”

Teabekeskus on avatud E-N 8.00-17.00, R 8.00-14.30, keskuse külastamiseks palume lahkesti eelnevalt aeg kokku leppida helistades telefonil 786 8301 või kirjutades euroinfo@vorumaa.ee.

Lisainfo: Aigi Young, Europe Direct Võru teabekeskuse juhataja, tel 7868301, e-post euroinfo@vorumaa.ee