Ühisnädal on kodanikualgatust ja kodanikuühiskonda tutvustav nädal, mida viivad ellu maakondlikud arenduskeskused koos partneritega.
2016. aastal toimub Ühisnädal 21.-27. novembril ning nädala teemaks on HOOLIMINE.

– 22. novembril kell 14.30 -18.30 toimub Sänna Kultuurimõisas traditsiooniline inspiratsiooniüritus, mis sel aastal on pühendatud hoolivuse ja heategevuse teemadale. Päeva jooksul püüame leida vastuse küsimusele “Kas eestlane hoolib ainult kampaania korras?” Oma kogemusi jagavad Diana Tamm MTÜ-st Mondo, Ragnar Põllukivi Pardiralli eestvedajana ja Saagu Valgus Võrumaa heategevusorganisatsiooni hing Piret Haljend. Miks kuulsad ja niigi hõivatud inimesed end ikka ja jälle mõnest heategevusprojektist leiavad, sellest tuleb rääkima Inga Lunge. Ei puudu ka väike üllatus ja kui sind on vaevanud küsimus, mida nad tegelikult seal Leiutajate Külakoolis teevad, siis sellele saad nüüd ka vastuse. Läbi päeva juhatab meid meie oma ERR korrespondent alati särav Mirjam Nutov. Registreeri 17. novembriks siin.

24. novembril toimub tunnustamisüritus, mis sel aastal on üles ehitatud natuke teises võtmes ehk sinna on oodatud kõik need tublid ja tegusad, keda tunnustamiseks esitati ning need, kes tunnustusi jagasid.

– Algselt välja kuulutatud mõttekoda 03. detsembril Navi seltsimajas jääb ära seoses ootamatute muudatustega peaesinejate ajakavas.

– Stedingu majas toimub 23. novembril loeng – Loovus ja loomingulisus. Oled oodatud kuulama, joonistama ja kirjutama, et koos taaskohtuda ja taasavastada loovust iseeneses.
Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni Lõuna piirkond korraldab 24.novembril teemapäeva „Tervishoid sotsiaaltöös, sotsiaaltöö tervishoius“. Sihtrühm sotsiaal- ja tervishoiutöötajad.
Kündja külaselts kutsub kaasa lööma talgutel 23. novembril või 24. novembril ning 26. novembril korraldatakse talgulistele ka tänuõhtu.
Võru Jazziklubi eesvedajad aga ootavad kõik hooaja lõpukontserdile 25. novembril.
Terve Pere Aed aga ootab oma lasteaiarühma peresid ühiselt advendiküünalt süütama.

Kõikide ürituste täpsed kellaajad ja registreerimisinfo leiad otselinkidelt või Võrumaa Ühisnädala kavast.

KOHTUMISENI ÜHISNÄDALAL!