Tule Võrumaa vabaühenduste kolmandale ümarlauale!

 ymarlaud III_uus_ws

Uus aasta on alanud ning vaikselt, aga järjekindlalt hakatakse kergitama loori uue perioodi rahastusvõimaluste kohalt. Võrumaa MTÜ-de kolmandal ümarlaua kohtumisel vaatamegi üle, millised on praegu teada olevad võimalused oma tegevuste ja projektide rahastamiseks. Põhjalikuma ülevaate loomemajanduse meetmest teeb Külli Eichenbaum. Kindlasti on paljud teist toetanud mõnda projekti Hooandjas, aga kui lihtne või keeruline on ise oma ideedele rahva toetust saada? Katriin Kütt tutvustab ühisrahastuse sisu ja eeliseid ning kaasava eelarve võimalusi,räägib platvormi võimalustest ning sobiliku projekti loomisest ning jagab kogemusi ja erinevaid näiteid.

Vaatame tagasi ja tegutseme edasi – uus kodanikuühiskonna arengukava on juba kooskõlastusringil, millised olid meie ettepanekud aasta tagasi arengukava koostamisel ning millised olulised sõnumid tahame me täna viia riiklikule tasandile? Arutelule on kutsustud Maire Aunaste, lootuses uute inimeste entusiasmile sõnumite edastamisel.

Ümarlauale saab registreerida ja päevaga tutvuda SIIN. Registreerumine kestab 15. jaanuarini või kuni kohtade täitumiseni.