Tule võrgustu ja kasuta teiste kogemust enda äri jaoks!

Kas teadis, et Eestis toodetakse maailma tippviiuleid? Neid toodab Eestis elav argentiinlane. Vat selliste põnevate inimestega saab kohtuda kolmapäevasel TIKK#2-l, kus on veel vabu kohti! Tule võrgustu!

TIKK#2 ehk Tegusa Inimese Kogemus Käivitab on sarja teine üritus. Kutsume kokku aktiivseid inimesi ja ettevõtjaid, kellel on pooleli või plaanis mingi tootearenduslik projekt ja/või kes maadlevad uue toote lansseerimise või ekspordi käivitamisega ning ka kõiki teisi, kes oskavad ja tahavad teiste kogemusest õppida või lihtsalt silmaringi arendada osalema umbes 3 tunnisel kohtumisel Loovusaida stuudios.

Eesmärk on lihtne – tutvume, jagame kogemusi ja aitame üksteist.

Selleks, et asi oleks veel sisukam on iga kord külas ka üks suurte kogemustega ettevõtja – seekord Aavo Kokk. Tema osalusel on sündinud näiteks Pärnu Konverentsid, ajakiri Director, EPL ülimenukad raamatusarjad jpm.

Selleks, et networkimine veel ägedamalt läheks, lõpetab õhtu Siidrimaja siidrikoolitus. Käsitöösiidri tegemine on populaarne ja valik läheb kogu aeg suuremaks – miks mitte siis korraks lasta asjatundjal endale seda maailma tutvustada?

Täpsem info ja registreerumine on siin: loovusait.ee/stuudio/tikk