TSENTRI teemahommik „Kuidas panna kliendid rohkem maksma?“

TSENTRI teemahommik Yrjö Ojasaarega „Kuidas panna kliendid rohkem maksma?”

Ootame 19.jaanuaril 2016 toimuvale teemahommikule osalema kõiki mööblitootjaid, kes otsivad vastust järgmisele küsimusele:

– Millised on lihtsad sammud lisaks sellele, mida praegu teen, et panna klient rohkem maksma?

– Millised on minu ettevõtte jaoks konkreetsed sammud, et jõuda välisturul väärtusahela kõrgemale tasemele ja müüa tooteid kallima hinnaga?

Teemahommikul räägime, millised on võimalikud sammud selleks, et klient oleks nõus rohkem maksma ning toome praktilisi näiteid Eesti ettevõtete edulugudest.

Konsultatsioonil saavad ettevõtjad selgitada oma hetkeseisu ja küsida personaalseid küsimusi.

Sisukama tulemi saamiseks on soovitav küsimused ette saata aadressil tsenter@tsenter.ee

Teemahommiku peaesineja Yrjö Ojasaar, kel on kogemusi nii ettevõtjana Ameerika Ühendriikides ja Euroopas kui ka äriteenuse pakkujana ning advokaadina. Praegu on Yrjö tehnoloogiaettevõtteid nõustava ja ingelinvestoreid koondava ettevõtte Solon Partnersi juhtivpartner.

Päevakava

9.00 – 9.30 Kogunemine ja hommikukohv (soovi korral TSENTRI masinapargiga tutvumine)

9.30 – 11.30 Kuidas panna kliendid rohkem maksma – Yrjö Ojasaar

11.30 – 11.45 Kohvipaus

11.45 – 14.30 Ettevõtjate nõustamine ja küsimustele vastamine – Yrjö Ojasaar

Täpsem info ja küsimused: Kaido Mäesalu, kaido@tsenter.ee, tel 511 2021.

Teemahommikul osalemiseks palume ennast eelnevalt registreerida SIIN. Registreerumise viimane tähtaeg on 17. jaanuar. Teemahommik on kõikidele osalejatele TASUTA.

TSENTRI teemahommikutel otsitakse lahendusi erinevatele mööblitööstuse kitsaskohtadele, alustades tootmisest ja lõpetades tootearenduse, müügi ja turundusega. Osalema ootame tootmisettevõtete juhte, müügi- ja turundusjuhte, tootearendajaid ja tootmisjuhte. TSENTRI teemahommikud on praktilised ja aktiivselt osalejaid kaasavad.

 

tsenter