TÖÖPAKKUMINE: Võrumaa Toiduvõrgustiku koordinaator

VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU VÕTAB TÖÖLE

VÕRUMAA TOIDUVÕRGUSTIKU KOORDINAATORI

Koordinaatori ülesandeks on Euroopa Liidu Piirkondlike algatuste tugiprogrammi raames arendada Võrumaa toidutootjate ja –pakkujate suutlikkust saada suuremat tulu Võrumaa kohaliku toidu müümisel klientidele ja tarbijatele üle Eesti.

Koordinaator vastutab toidutootjate kaasamise ning ühisturunduse korraldamise, UMA MEKK laada korraldamise, UMA MEKK kaubamärgi tuntuse suurendamise, toidu kvaliteedile suunatud koolituste korraldamise ja toiduvaldkonna arendusprojektide käivitamise, koostöö edendamise ja toiduvõrgustiku arendamise eest koos toiduettevõtjatega Võrumaal. Igapäevane töö kulgeb tihedas koostöös MTÜga Võrumaa Partnerluskogu, SA Võrumaa Arenguagentuuri ja projekti juhtrühmaga. Töö lõpptähtaeg on 31.12.2016, jätkutegevus võimalik.

Töökoht eeldab:
– Projektide koostamise ja juhtimise kogemust
– Väga head suhtlemis- ja kaasamisoskust
– Eelnevat juhtimis- ja võrgustikutöö kogemust
– Teadmisi ja kogemust turundusest ja toiduvaldkonnast
– Head eesti ja inglise keele oskust

 

Pakume töötamist meeldivas ja loovas keskkonnas, võimalust mõjutada piirkonna arengut ja professionaalset tegevusvabadust.

Kandideerimiseks palume saata CV, motivatsioonikiri, palgasoov ning lühiessee (1 lk) teemal „Kuidas viia Võrumaa toit iga eestlase ostukorvi?“ hiljemalt 16. juuniks 2016 e-posti aadressil info@voruleader.ee.
Kontaktisik: Kerli Kanger
Aadress: Jüri 12-130, Võru, 65620 Võrumaa
Lisainfo telefonil: 53 451 330
Koduleht: http://www.vorumaa.ee/meie-projektid/2016-05-09-05-28-01

EL Regionaalarengu Fond_horisontaalne_vaike