Terviklik sideteenuste pakett Elionilt

Elion pakub uutele ja kuni 2010. aasta lõpuni tegevust alustavatele ettevõtetele terviklikku sideteenuste paketti koos tasuta reklaamivõimalustega Eesti külastatavaimas internetiportaalis NETI ning tasuta .ee lõpuga veebilehe aadressi ja e-postiteenust. Elioni eesmärk on toetada selle pakkumisega alustavaid ettevõtteid ja edumeelseid startup-ärisid ning anda seeläbi oma panus ettevõtluse edenemisse.

Sideteenuste paketiga liitunud OÜ SmartPrint alustas oma tegevust käeoleva aasta märtsis. Ettevõtte juhatuse liige Raul Kaldre ütles, et äritegevus ilma oluliste sideteenusteta on praktiliselt võimatu. „Korralik telefoni- ja faksiühendus ning kiire internet on meie töös igapäevaselt kasutatav ning olulise tähtsusega, kuna meie tööalane suhtlus ei toimu mitte ainult Eestis vaid ka Skandinaavias,” tõdes Kaldre.

„Oleme seda meelt, et ka kõige utoopilisematele ideedele tuleb anda võimalus, kuid arvestades keerulisi majandusolusid, võivad need paraku toppama jääda. Siit tuligi mõte teha äri alustamine lihtsamaks ning anda sellega omapoolne panus Eesti majandusse,” ütles Elioni projektijuht Kristina Liivand.

Kõik perioodil 1. juuni-31. detsember 2010 asutatud ettevõtted saavad Elioni poolt aasta lõpuni tasuta uue põlvkonna kõneteenuse VoIP, kiire interneti alla- ja üleslaadimiskiirusega 5Mbit/s ja 1Mbit/s, .ee lõpuga veebilehe aadressi, e-postiteenuse ning selle majutusteenuse Elioni serveris, märksõnapõhise reklaami NETI-s, veebireklaami konsultatsiooni ning ligipääsu Elioni WiFi 500 levialapunkti üle Eesti. Teenuse kasutamiseks vajaliku ruuteri saab klient 2-aastase lepinguga tasuta, võimalus on see kohe välja osta või rentida kuutasuga 99 krooni/6,33 eurot. Lisaks pakub Elion soodushinnaga kaubakompketi, mis on abiks äri alustamisel.

SmartPrint on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis sündis ideest anda igaühele meist võimalus muuta lihtsate vahendite ning lahendustega oma kodu- ja ärikeskkonda huvitavamaks, isikupärasemaks ja värviküllasemaks.

Elioni äriklienditeenuseid kasutab enam kui 26 000 Eesti ettevõtet. Elion on Tallinna Ettevõtlusinkubaatori partner ning ettevõtluskonkursi „Ajujaht” kuldtoetaja.

Pakkumise lisainfo: www.elion.ee/idu