Sotsiaalministeerium kutsub Garage48 Heaolutalgutele

Sotsiaalministeerium ja CIVITTA Eesti kutsuvad huvilisi osalema Garage48 Heaolutalgutel, mis toimuvad 8.-9. septembril Tallinnas, SEB Innovatsioonikeskuses.

Tegemist on reede õhtul algava ja laupäeva õhtul lõppeva üritusega, mille käigus võetakse ette just need samad töötubades esile kerkinud teemad ja hakatakse kõigi koosloomena, keda sotsiaalne heaolu ja innovatsioon hoolekandes kaugemalt või lähemalt puudutab esile kerkinud probleemidele reaalseid lahendusi looma. Kahe päeva jooksul loodame läbi intensiivse ajurünnaku, tiimitöö, ekspertidest mentorite ja erinevate oskuste kombineerimise jõuda algideest prototüübini, mis talletuks ja mida oleks võimalik edasi arendada. Parimaid tiime premeerime väärikate auhindadega, mis aitavad lahenduste kallal edasi toimetada ka peale Heaolutalgude lõppu. Võidutiim pääseb automaatselt ka Eesti suurima äriideede konkursi Ajujaht Top 100 hulka.

Osalemiseks ei ole vaja ideed, vaid soovi rääkida kaasa ja panustada enda teadmistega, mis tulevad just Teie taustast ja kogemusest konkreetses valdkonnas. Kuid kõik ideed ja mõtted on enam kui oodatud. Nendest saab meile märku anda Heaolutalgute registreerimislehel. Ükski mõte ei jää kuulamata.

Heaolutalgud on tasuta, kuid vajavad eelregistreerimist, sest kohad on piiratud. Palun registreeri oma osalemissoov siin.

Liitu Heaolutalgutega Facebookis:

http://garage48.org/events/idea-garage48-wellbeing

Tule Heaolutalgusid tutvustavale eelüritusele:

TARTUS, 5. septembril https://www.facebook.com/events/344705349293383 või

TALLINNAS, 30. augustil https://www.facebook.com/events/1630245333661816

Lisainfo, täpsem ajakava jm: http://garage48.org/events/idea-garage48-wellbeing

Kontakt: Carl-Ruuben Soolep, e-post carl-ruuben.soolep@jlp.ee, tel 524 9173