Sotsiaalkindlustusamet kutsub keskkonna kohanduse koolitustele

Sotsiaalkindlustusamet korraldab jaanuarist märtsini keskkonna kohanduse koolitusi. Koolitus on mõeldud kõigile spetsialistidele, kes puutuvad oma töös kokku erivajadustega inimeste kodu- ja keskkonna kohandamise ja nõustamisega.

Koolitusel tutvustavad kogenud spetsialistid, Tiina Korjus, Valeri Falkenberg ja Kaisa Vahesalu, kodukohanduse ja avaliku ruumi põhimõtteid, abivahendeid ning erivajadustega ja puudega inimesele sobilikke lahendusi, et koolitusel osalenud oskaksid anda kohanduste alal nõu oma piirkonnas elavatele erivajadustega inimestele. Lisaks tuuakse näiteid praktikast.

Kokku toimub kümme üritust üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Võrus, Viljandis, Rakveres, Haapsalus, Pärnus, Paides. Koolitused on osalejatele tasuta ja koolituspäev kestab orienteeruvalt 9:30 -16:30.

Koolitused toimuvad:

  • 24.01 Tallinn Endla 8, Sotsiaalkindlustusamet (oodatud Harjumaa ja Tallinna spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 25.01 Tallinn, Endla 8, Sotsiaalkindlustusamet (oodatud Harjumaa ja Tallinna spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 30.01 Tartu, Raekoja plats 12, Tartu linnavalitsus (oodatud Tartumaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 6.02 Võru, Jüri 11, Võru Linnavalitsus (oodatud Võrumaa ja Põlvamaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 7.02 Viljandi, Tallinna 5, Sakala Keskus sammassaal (oodatud Valgamaa ja Viljandimaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 20.02 Rakvere, Lai 20 ruum 114, Rakvere Linnavalitsus (oodatud Lääne-Virumaa ja Jõgevamaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 21.02 Rakvere , Lai 20 ruum 114, Rakvere Linnavalitsus (oodatud Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 6.03 Haapsalu, Posti 34, Haapsalu Linnavalitsus (oodatud Läänemaa ja Hiiumaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 7.03 Pärnu, Suur-Sepa 16, Pärnu Linnavalitsus, ruum 103 (oodatud Saaremaa, Muhumaa, Pärnumaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.
  • 13.03 Paide, Pärnu 18, Paide Kultuurikeskus (oodatud Raplamaa, Järvamaa spetsialistid). Üritusele registreerumine SIIN.

Keskkonna kohanduse koolituse päevakava

Koolitustele registreerumine ja lisainfo: Kaisa Vahesalu, tel: 640 1057, 5835 8409 või e-post: kaisa.vahesalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

Koolituste korraldamist toetatakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi 2014-2020 meetme „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“.