Pakkuge ajutist tööd, jagage ajutisi tööpakkumisi oma töötajatele

Hea tööandja

Eesti Töötukassa on seoses praeguse olukorraga tööturul loonud võimaluse ajutiste tööpakkumiste vahendamiseks online-messide keskkonnas. Meie eesmärk on kokku viia ettevõtted, kus praegu töökäsi napib, inimestega, kes otsivad lisatöö võimalusi. Kutsume ajutist lisatööjõudu vajavaid tööandjaid osalema ning julgustame edastama ajutiste töökohtade infot oma töötajatele neil  tööandjatel, kel pole hetkel võimalik tööd anda.

Virtuaalmess on hea võimalus jõuda kiiresti oma tööpakkumistega tööotsijateni üle Eesti. Töökohtade vahendamiseks luuakse online keskkonda igale tööandjale virtuaalne messiboks, kus ta tutvustab ennast ning pakutavaid töökohti. Tööandjal on võimalus reaalajas töösoovijatele vastata või suunata küsimused tööandja valitud kanalisse (e-post, telefon, koduleht). Osalemine on tööandjatele ning tööotsijatele tasuta.

Virtuaalse messikeskkonnaga saab tutvuda: toomess.ee/ajutinetookoht

Kui soovite vahendada OnlineExpo keskkonna kaudu oma ajutisi töökohti, siis palun anda sellest  teada: Mari-Liis Aronmariliis.aron@onlineexpo.com OnlineExpo. Töökohtade vahendamiseks palun edastada antud kontaktile järgmine info:

–             ettevõtte logo (.png; .gif; .jpg; .jpeg; svg)

–             soovi korral virtuaalse stendi päisepilt vähemalt 1920x1080px(.jpg; .jpeg; .svg; .png)

–             lühike tööandja tutvustus

–             pakutavate töökohtade info (võivad olla URL lingid töökuulutuste portaalidest)

–             Värbamisosakonna/personaliosakonna või vastutava isiku kontaktandmed

Telefon

Meiliaadress

Aadress

Kodulehekülg

Facebook

Skype jne

Küsimuste korral võtke ühendust oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga (kontaktid leiate siit: https://www.tootukassa.ee/tooandjate-konsultantide-kontaktid) või tööandjate teenusejuhi Livia Laasiga, e-post livia.laas@tootukassa.ee, telefon 5333 5229.

Lisaks ajutiste töökohtade vahendamisele toimub 14.-17.04 virtuaalne töö- ja karjäärimess, kuhu on oodatud kõik tööandjad, kes töötajaid otsivad.

Eesti Töötukassa SA