Otsime vabatahtlikke Ühisnädala saate tegemisse

 

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus on ette valmistamas kodanikuühiskonna teemalist saadet. Valmis saate suurem kajastus leiab aset novembri lõpus Ühisnädalal (www.uhisnadal.ee).

Saate filmimine, montaaž ja esilinastus toimub 14.-15.august Paide Arvamusfestivalil. Tehnilisele meeskonnale ehk vabatahtlikele korraldatakse koolitus Tallinnas 4.augustil ning festivalil kohapeal. Koolitust ja saate tegemist veavad Anu Välba (ERR) ning Mikk Rand (Kinobuss).

Saade pakub küsimusi ja mõtlemisainet järgmistel teemadel: omatulu teenimine mittetulunduse sektoris, MTÜ kui tööandja, liikmete ja vabatahtlike kaasamine ning vabaühenduste mõju ühiskonnas.

Vajame saate tegemisele vabatahtlike abi, kellel on huvi meediakirjaoskuse vastu. Kasuks tuleb lai silmaring, sõnaseadmise oskus ning pisike kogemus valitud professiooni juures. Vaja on vabatahtlikke järgmistes ülesannetes: toimetajaid, saatejuhte, operaator-valgustajaid, helindajaid, kujundaja-rekvisiitoreid, grimmeerijaid, monteerijaid, filminäitaja-tehnikuid.

Millist kasu Sulle saate tegemine annab?

• Uusi oskusi ja kogemusi

• Võimalust panustada kodanikuühiskonna maine kujundamisele

• Uusi põnevaid tutvusi

• Mõnusat ja tegusat olemist Arvamusfestivalil

• Tunnistust ja tunnustust panuse eest

Vabatahtlikele pakume toitlustust. Kui jääd ööbima, siis see koht tuleb Sinul endal leida.

Vabatahtlikuks saad registreeruda käesolevalt lingilt 17.juulini.

Lisaküsimuste korral:

Maret Lepiksaar

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Tel. 5221163

maret@heak.ee

 

 

Projekti rahastavad Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.