Otsime oma meeskonda VABAÜHENDUSTE KONSULTANTI 

Võrumaa Arenduskeskuse heaolu suund toetab kohalikke omavalitsusi ja kogukondasid ühiskondlikeks uuendusteks ja inimarenguks soodsa keskkonna loomisel. Meil töötavad eri valdkondade talendikad arendusinimesed, kes armastavad Võru maakonda ning tahavad, et siinsed inimesed oleksid hoitud ja siin oleks hinnatud elukeskkond.  

Otsime oma meeskonda 

VABAÜHENDUSTE KONSULTANTI

Oled oodatud kandideerima, kui sinu soov on toetada Võru maakonna kodanikuühenduste arengut kogu ühenduste elutsükli jooksul. Vabaühenduste konsultant inspireerib ühenduste eestvedajaid, toetab organisatsiooni asutamist, kasvamist ning uuendamist.  

Sa toetad kogu protsessi läbivalt kodanikualgatuse tekkeks soodsa keskkonna loomine (s.h. eestvedajate inspireerimine, organisatsiooni asutamise, kasvamise, uuenemise nõustamine)..  

Sa oled osalenud varasemalt vabaühenduse töö korraldamises või juhtimises.  

Sul on kõrgharidus.  

Sa omad sõiduauto juhtimisõigust. 

Pakume sulle võimalust aidata kaasa kogukondade tegevusvõimekuse suurendamisele ning kodanikualgatuste võrgustikupõhise lähenemise mitmekesistamisele. Pakume vastutusrikast ja mitmekülgset tööd, paindlikku töökorraldust ja tervist toetavat organisatsiooni. 

Töö on täisajaline.  

Küsimuste korral vastab heaolu suunajuht Ülle Tillmann, 5196 7531, ulle.tillmann@vorumaa.ee.  

Ootame CVd ja motivatsioonikirja hiljemalt 16. detsembriks 2022 meiliaadressile arenduskeskus@vorumaa.ee 

Töötasu 1400.-