Neljapäeval, 13. jaanuaril kell 10.00-16.00 korraldavad Võru Gümnaasium ja Qvalitas Arstikeskus suure vaktsineerimise päeva

Nüüd, kui augusti alguses toimunud suurest vaktsineerimise päevast on möödas viis kuud, korraldab Võru Gümnaasium koostöös Qvalitas Arstikeskusega taas suure vaktsineerimise päeva.

Neljapäeval, 13. jaanuaril kell 10.00-16.00 korraldavad Võru Gümnaasium ja Qvalitas Arstikeskus suure vaktsineerimise päeva. Vaktsineerimisele saab tulla eelregistreerimata.

Vaktsineerimine toimub Võru Gümnaasiumis (Seminari 1 Võru linn). Kaasa tuleb võtta kehtiv isikut tõendav dokument. Alaealine (12-17-aastane) peab tulema koos vanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineeritakse Pfizeri-BioNTech ja Moderna vaktsiiniga. Võimalik on saada esimene doos, teine doos või tõhustusdoos.

Enne vaktsineerimist soovitame kasutada koroonakaitsekalkulaatorit: https://vaktsineeri.ee/covid-19/kalkulaator/. See annab vastuse vaktsineerimiskuuri staatuse, kehtiva tõendi ning järgmise vaktsineerimise soovitusliku kuupäeva kohta lähtuvalt vaktsineerimiskuuri läbimisest ja haigestumisest enne vaktsineerimiskuuri või selle ajal.

Info vaktsineerimise kohta: www.vaktsineeri.ee