MTÜ Navi Külaselts tegutseb Navi külas, Võru linna lähedal. Seltsi eestvedamisel toimub traditsiooniliste ürituste tähistamine (jõulud, vastlad, jüriööjooks, jaanipäev jne). Lisaks väärtustatakse kõrgelt sportlikke eluviise, nii korraldatakse suviti Navi triatloni, lauatennise turniire ja iganädalasi saalihoki mänguõhtuid. Algatatud on Võru valla mälumänguturniiri traditsioon. Aktiivselt tegeletakse Võru valla ja selle ümbruse noortele vabaaja veetmiseks võimaluste pakkumisega eelkõige koolivaheaegadel (koostöös Võru Noortekeskusega).
Külaselts haldab Navi seltsimaja, mida on võimalik rentida erinevateks üritusteks. Navi seltsimajal on mahukas saal pidude ja koosviibimiste korraldamiseks ning mitmekesised võimalused teisel korrusel nii majutumiseks kui ka väiksemate ürituste läbiviimiseks. Lisavõimalusi pakub avar ja heakorrastatud õueala.
Aktiivset koostööd tehakse Võru Folkloorifestivali ning Võhandu maratoni korraldajatega seltsimaja võimaluste kaudu. Samuti on käivitunud koostöös Batuudivõruga laste sünnipäevade korraldamine.

Kontakt

Mai Timmi, 51 94 15 37