Mentor-konsultant, liitu meie meeskonnaga!

Võrumaa Arenduskeskuse mentor-konsultandina saad ainulaadse võimaluse ehitada üles Kagu-Eesti ettevõtlusinkubaator, mis on hüppelauaks tegusatele inimestele ja innovaatilistele ideedele!

Otsime ettevõtluse mentor-konsultanti

Võrumaa Arenduskeskuse mentor-konsultandina saad ainulaadse võimaluse ehitada üles Kagu-Eesti ettevõtlusinkubaator, mis on hüppelauaks tegusatele inimestele ja innovaatilistele ideedele!

Töö kirjeldus:Tööpakkumine! Otsime ettevõtluse mentor-konsultanti!

  • Toetad, inspireerid ning osutad mentorina kaasabi inkubaatoriga liitunud Võru maakonna ettevõtetele ja tiimidele nende eesmärkide saavutamisel. 
  • Arendad ja edendad piirkonna ettevõtluskeskkonda.
  • Oled ettevõtjate, kogukondade, omavalitsuste ühendaja ja teadmiste vahendaja.
  • Sinu tööülesanded on vaheldusrikkad, tulevased partnerid on professionaalid ning Sinu toel arenevad ettevõtted peegeldavad Sinu rikast kogemustepagasit ettevõtlusvaldkonnas.
  • Töö on projektipõhise rahastusega ning tähtajaline (leping sõlmitakse kuni 30.08.2026).

Ootused kandidaadile: 

  • Omad kogemusi ettevõtlusvaldkonnas;
  • Oskad planeerida oma aega ja ülesandeid, järgid tähtaegu;
  • Sul on hea analüüsi- ja algatusvõime;
  • Sul on kõrgharidus või oled seda hetkel omandamas;
  • Tuled toime välispartneritega suhtluses inglise keeles.

Sinu tööd lihtsustavad B-kategooria juhiloa omamine ning finants- ja raamatupidamisalased teadmised. Kasuks tuleb varasem nõustamisoskus ning kokkupuude projektidega.

 

Tööleping sõlmitakse kuni 30. augustini 2026.

 

Mida arenduskeskuses töötamine meie meeskonna arvates pakub?

Silmapaistev organisatsioon – Meid teatakse, tuuakse eeskujuks ja meist räägitakse.

Tööalane vabadus – Paindlik tööaeg ja vähe rutiini. Loovust ei pea piirama. Sul on vabadus oma valdkonda ise avastada ja ennast juhtida.

Innustavad inimesed – Saad töötada koos inimestega, kes on piirkonnas aktiivsed, ettevõtlikud ja mõjusad. Palju häid kontakte ja tutvusi nii isiklikul kui tööalasel tasandil. Arenduskeskusest leiad kaasamõtlejaid ja toetajaid, sest Su kolleegid on andekad, arukad ja laia silmaringiga – nad on tegijad!

 

Kandideeri!

Kandideerimiseks saada enda elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja palgasoov meiliaadressile arenduskeskus@vorumaa.ee hiljemalt 9. aprilliks 2024.

 

Huvitavast töökohast teab täpsemalt rääkida Võrumaa Arenduskeskuse ettevõtluse suunajuht Kaido Palu. Helista talle numbril +372 5855 0202 või saada oma küsimused e-kirja teel: kaido.palu@vorumaa.ee