Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ootab ettevõtjaid kandideerima reaalajamajanduse toetusmeetmetele

Taotlusvoorud on avatud kuni 20.06.2024

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ootab ettevõtjaid kandideerima järgmistele reaalajamajanduse toetusmeetmetele:

Taotlusvoorud on avatud kuni 20.06.2024.

Toetused on mõeldud uuendusmeelsetele Eesti ettevõtjatele, kellele on oluline:

    • Tõhus äritegevus. Reaalajamajanduse lahendused aitavad automatiseerida korduvaid ülesandeid ja suurendada tõhusust. Tänu sellele vabaneb aeg päriselt olulisele ehk ettevõtte arendamisele.
    • Kulude vähendamine. Reaalajamajanduse lahendused toetavad tõhusamat ressursihaldust ja varude ning tarneahela juhtimist.
  • Kiiremate ja kvaliteetsemate otsuste langetamine. Reaalajas andmed pakuvad täpset ja ajakohast teavet kvaliteetsete äriotsuste tegemiseks ning vähendavad otsustamiseks kuluvat aega.
  • Kiire kohanemine turumuutustega. Reaalajas ligipääs olulistele äriandmetele võimaldab ettevõtetel vajadusel kiiresti kohandada enda strateegiaid.
  • Äririskide tõhus haldamine. Reaalajamajanduse lahendused pakuvad reaalajas ülevaadet kriitilistest äriprotsessidest. See võimaldab kiiret reageerimist, otsuste tegemist ja varajast riskide tuvastamist tõhusa sekkumise ning riskijuhtimise toetamiseks.
  • Kvaliteetse kliendikogemuse pakkumine. Kliendid hindavad kiirust ja personaalsust ning reaalajamajanduse lahendused aitavad seda pakkuda. Rahulolu toote või teenusega edendab lojaalsust, mis on iga ettevõtte jätkusuutliku kasvu ja pikaajalise edu alus.
  • Innovatsioon ja konkurentiseelise saavutamine. Reaalajamajanduse lahendused avavad ukse uuendustele ja aitavad püsida konkurentsis.

Maksimaalselt on võimalik toetust taotleda 100 000 eurot.

Näpunäidete saamiseks ja toetustingimustega mugavalt tutvumiseks soovitame kindlasti vaadata ka salvestust infopäevast

Investeering reaalajamajanduse lahendustesse suurendab teie valmisolekut tuleviku väljakutseteks ja võimalusteks!

 

Lisainfo:

Tiina Kruusimägi

Reaalajamajanduse koostöö projektijuht

Digimajanduse osakond

+372 515 44 22 

tiina.kruusimagi@mkm.ee

 

Kristiina Niilits

EASi ja Kredexi ühendasutuse toetuste osakonna teenustejuht

Kristiina.Niilits@eas.ee