Leedu Arenguagentuur korraldab Vilniuses kolm rahvusvahelisi ärikontakte käsitlevat messi

Euroopa Liidu poolt rahastatud projekti “Leedu – usaldusväärne Äripartner” raames korraldab Leedu Arenguagentuur Vilniuses kolm rahvusvahelisi ärikontakte käsitlevat messi, mis toimuvad 26. märtsil (mööbel), 7. mail (trükkimine, kirjastamine, pakendamine ja reklaam) ja 20. mail (metalli ja plasti töötlemine, elektroonika).

Osalevatele ettevõtetele annab see hea võimaluse luua kasulikke ärikontakte ja teha kaubanduskoostööd nii Leedu ettevõtete kui ka teiste kümnest riigist osalevate ettevõtetega.

Messid toimuvad kõrvuti asjakohaste rahvusvaheliste näitustega (www.litexpo.lt) ning seetõttu on osalevatel ettevõtetel täiendav võimalus külastada ka näitusel osalevate ettevõtete stende.

Messil osalemine on tasuta. Ettevõtted peavad kandma ainult reisi- ja majutuskulud, samuti administreerimise kulud 80 EUR-i ulatuses (koordineerimine, info töötlemine, vajaliku teabe pakkumine, kirjavahetus, abistamine nõutud elektroonsete vormide täitmisel, hotelli broneering, lennukipiletite broneerimine jne).

Täpsem teave nende ürituste kohta www.trademeeting.lt.