Laste nädal 21.-28 juulil ootab toitlustusettevõtteid osalema ühiskampaanias

Võru vald, SA Võrumaa Arenduskeskus ja Võru Lastefestival korraldavad ka sel aastal toitlustusettevõtetes 21.-28. juulini laste nädalat.

21. juulil  toimub Avatud talude päev ning  27.-28. juuli on Võru Lastefestival, kuhu on oodata tavapärasest rohkem lastega peresid.

Ühiskampaanias osalemiseks on vaja välja pakkuda vähemalt  üks eripakkumine või menüüd/toit, mis võiks olla kiiresti valmiv ning lastele meelepärane. Võimalusel palume planeerida ka tavapärasest pikemaid lahtioleku aegasid.

Huvilistel palume märku anda hiljemalt 20. juuniks e-posti aadressil  kadri.moppel@vorumaa.ee, et saaksime hakata tegelema kampaania ettevalmistamisega.

Ühiskampaania raames teeme eripakkumiste plakati, kuhu lisame kõik osalevad ettevõtted koos kontaktidega.  Plakatit turundame Võru kesklinnas, sotsiaalmeedias, veebilehtedel visitvoru.ee ja vorulastefestival.ee

Osalemine ühiskampanias  on tasuta.

Menüü või eripakkumise palume lisada  kampaanianädal oma ettevõtte menüütahvlile või välja tuua  menüüs, soovi korral on võimalik lisada ka Võru Lastefestivali kleepsud.

Lisainfo: Kadri Moppel, turismikoordinaator, tel 5331 1919, kadri.moppel@voruma.ee