Kutse puidu- ja mööbliettevõtjate ümarlauale

Head ettevõtjad,

Täname kõiki, kes leidsid aega ja vastasid maikuu algul tehtud küsitlusele. Ligi 30 koostööst huvitatud ettevõtjat pidasid Valga-Võru-Põlva puidu-ja mööblisektori ettevõtjate ümarlaua korraldamist vajalikuks. Vastanute seas oli üks enimnõutud teemadest ettevõtluse tugisüsteemi võimalused ja ettevõtlustoetuste info. Selle kõrval tunti tugevat huvi välispartnerite leidmise teema vastu. Domineeriv arvamus oli, et kokkusaamine peaks toimuma nii kiiresti kui võimalik.

Tuginedes küsitluse tulemustele, kutsume Teid reedel, 12. juunil kell 10.00-15.30 Pühajärve SPA Hotelli konverentsikeskuses toimuvale

PIIRKONNA PUIDU- JA MÖÖBLIETTEVÕTJATE ÜMARLAUALE

Ümarlauale on kutsutud esinema ekspordivaldkonna asjatundjad, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja esindajad ning EASi konsultandid.

Päeva modereerib Tarmu Ossip, Võrumaa Arenguagentuuri nõukogu liige, endine AS Wermo juhatuse liige.

Üritus on tasuta. Ümarlaua korraldamist toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Et üritus annaks osalejatele suuremat kasu, palume küsimused esinejatele saata eelnevalt e-posti aadressile Jana.Iljin@arenguagentuur.ee.

Lisainfo ja registreerimine 10. juunini Valgamaa Arenguagentuuri telefonidel 767 9800, 763 5410, 526 8598 (Jana Iljin), e-post: Jana.Iljin@arenguagentuur.ee

Oodatud on kõik puidutöötlemise ja puittoodete valmistamisega seotud ettevõtjad!

Ümarlaua korraldajad on:
Valgamaa Arenguagentuur www.arenguagentuur.ee
Võrumaa Arenguagentuur www.vorumaa.ee
Põlvamaa Arenduskeskus www.polvamaa.ee/index.php?page=966&