SA Võrumaa Arenduskeskus

Aadress: Jüri 12, Võru 65605
asukoht kaardil

Reg. kood: 90013972, TP kood: 599315

Tel: +372 786 8300, e-post: arenduskeskus@vorumaa.ee

Arvete e-post: arved@vorumaa.ee

Avatud:
E-N 8:00-17:00
R 8:00-14:30

Nõustamised palume eelnevalt kokku leppida.

Tiit Toots

Juhatuse liige
tel +372 514 5985
e-post: tiit.toots@vorumaa.ee

Kaido Palu

Tegevjuht
tel +372 5855 0202
e-post: kaido.palu@vorumaa.ee

Karin Lätting

Sekretär-asjaajaja
tel +372 5348 1052
e-post: karin.latting@vorumaa.ee

Margita Kipasto

Raamatupidaja
tel +372 528 4848
e-post: margita.kipasto@vorumaa.ee

Aivar Nigol

Arendusnõunik
tel +372 5340 2563
e-post: aivar.nigol@vorumaa.ee

Tiia Allas

Haridusspetsialist
tel +372 5348 4969
e-post: tiia.allas@vorumaa.ee

Aigi Young

Europe Direct’i koordinaator, projektispetsialist
tel +372 5309 0923
tel +372 786 8301
e-post: aigi.young@vorumaa.ee

Aigi Pall

Kultuurispetsialist
tel +372 5912 9200
e-post: aigi.pall@vorumaa.ee

Ivi Martens

Ettevõtluskonsultant
tel +372 5349 7303
e-post: ivi.martens@vorumaa.ee

Aavo Hummal

Ettevõtluskonsultant
tel +372 5309 1180
e-post: aavo.hummal@vorumaa.ee

Eliis Ermel

Noorte ettevõtlikkuse konsultant
tel + 372 521 7705
e-post: eliis.ermel@vorumaa.ee

Katrin Volman

Kodanikuühenduste konsultant
tel +372 525 1750
e-post: katrin.volman@vorumaa.ee

Elis Luik

Turismiinfokeskuse info- ja arenduskonsultant
tel +372 782 1881
tel +372 5698 4971
e-post: elis.luik@vorumaa.ee

Gerta Hääl

Turismiinfokeskuse infokonsultant
tel +372 782 1881
tel +372 5382 9943
e-post: gerta.haal@vorumaa.ee

Kadri Moppel

Võrumaa turismikoordinaator
tel +372 5331 1919
e-post: kadri.moppel@vorumaa.ee

Aarne Leima

Setomaa ettevõtluskonsultant
tel +372 5322 6961
e-post: aarne.leima@setomaa.ee

Kadri Kangro

Projektijuht
tel +372 510 7487
e-post: kadri.kangro@vorumaa.ee

Taavi Karu

Võrumaa arendusfestivali „Vunki mano“ korraldaja
tel +372 529 0894
e-post: taavi.karu@gmail.com

Martin Mark

Võrumaa arendusfestivali „Vunki mano“ korraldaja
tel +372 565 5410
e-post: martin.mark@gmail.com

Mai Timmi

Võrumaa arendusfestivali „Vunki mano“ vabatahtlik korraldaja
tel +372 5194 1537
e-post: mai.timmi@gmail.com

Riina Savisaar

Rahvatervise ja turvalisuse spetsialist
Mob +372 5309 1046
e-post: riina.savisaar@vorumaa.ee

Kaire Trumm

Viisakompensatsioonide menetleja
Mob +372 5341 0766
e-post: kaire.trumm@vorumaa.ee

Andy Karjus

Viisakoordinaator
Mob +372 511 0611
e-post: andy.karjus@vorumaa.ee

Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja
Mob +372 504 8123
e-post: kuldar.leis@arenduskeskused.ee