SA Võrumaa Arenduskeskus

Aadress: Jüri 12, Võru 65605
asukoht kaardil

Reg. kood: 90013972, konto EE071010220264117224, TP kood: 599315

Tel: +372 786 8300, e-post: arenduskeskus@vorumaa.ee

Arvete e-post: arved@vorumaa.ee

Avatud:
E-N 8:00-17:00
R 8:00-14:30

Nõustamised palume eelnevalt kokku leppida

 

Tiit Toots

juhatuse liige
tel +372 514 5985
e-post: tiit.toots@vorumaa.ee

Kaido Palu

tegevjuht
tel +372 5855 0202
e-post: kaido.palu@vorumaa.ee

Reelika Soe

sekretär-asjaajaja
tel +372 5348 1052
e-post: reelika.soe@vorumaa.ee

Aivar Nigol

arendusnõunik
tel +372 5340 2563
e-post: aivar.nigol@vorumaa.ee

Kadri Kangro

heaolu arendusnõunik
tel +372 510 7487
e-post: kadri.kangro@vorumaa.ee

Tiia Allas

haridusspetsialist
tel +372 5348 4969
e-post: tiia.allas@vorumaa.ee

Aigi Young

Europe Direct’i koordinaator, projektispetsialist
tel +372 5309 0923
tel +372 786 8301
e-post: aigi.young@vorumaa.ee

Kristi Vals

kultuurispetsialist
tel +372 5912 9200
e-post: kristi.vals@vorumaa.ee

Ivi Martens

ettevõtluskonsultant
tel +372 5349 7303
e-post: ivi.martens@vorumaa.ee

Aavo Hummal

ettevõtluskonsultant
tel +372 5309 1180
e-post: aavo.hummal@vorumaa.ee

Eliis Ermel

ettevõtluskonsultant (noorte ettevõtlikkus)
tel + 372 521 7705
e-post: eliis.ermel@vorumaa.ee

Kadri Moppel

Võrumaa turismikoordinaator
tel +372 5331 1919
e-post: kadri.moppel@vorumaa.ee

Katrin Volman

Gerta Hääl

turismiinfokeskuse infokonsultant
tel +372 782 1881
tel +372 5382 9943
e-post: gerta.haal@vorumaa.ee

Merilyn Viin

heaolu spetsialist
tel +372 5309 1046
e-post: merilyn.viin@vorumaa.ee

Kaire Trumm

viisakompensatsioonide menetleja
tel +372 5341 0766
e-post: kaire.trumm@vorumaa.ee

Partnerid

Margita Kipasto

raamatupidaja
(OÜ Vistabel)
tel +372 528 4848
e-post: margita.kipasto@vorumaa.ee

Andy Karjus

viisakoordinaator
tel +372 511 0611
e-post: andy.karjus@vorumaa.ee

Hille Lillemägi

Kagu-Eesti puiduklastri koordinaator
(MTÜ Kagu-Eesti Puiduklaster)
tel: +372 5302 5373
e-post: hille@tsenter.ee

Esta Forsch

Uma Mekk koordinaator
(Võrumaa Talupidajate Liit)
tel +372 5645 5088
uma.mekk@gmail.com

Aarne Leima

Setomaa ettevõtluskonsultant
Mob +372 53226961
e-post: aarne.leima@vorumaa.ee

Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja
(Põlvamaa Arenduskeskus SA)
Mob +372 504 8123
e-post: kuldar.leis@arenduskeskused.ee

Asso Uibo

välisinvesteeringute konsultant Lõuna-Eestis
(EAS)
Mob +372 53 408320
e-post: asso.uibo@eas.ee