Aadress: Jüri 12, Võru 65605
asukoht kaardil

Reg. kood: 90013972, konto EE071010220264117224, TP kood: 599315

Tel: +372 786 8300, e-post: arenduskeskus@vorumaa.ee

Arvete e-post: arved@vorumaa.ee

Tööaeg:
E-N 8:00-17:00
R 8:00-14:30

Nõustamised palume eelnevalt kokku leppida

Tiit Toots

juhatuse liige
tel: +372 514 5985
e-post: tiit.toots@vorumaa.ee

Kaido Palu

ettevõtluse suunajuht
tel: +372 5855 0202
e-post: kaido.palu@vorumaa.ee

Kadri Kangro

heaolu suunajuht
tel: +372 510 7487
e-post: kadri.kangro@vorumaa.ee

 

Aivar Nigol

arendusnõunik
tel: +372 5340 2563
e-post: aivar.nigol@vorumaa.ee

Kerli Mikson

sekretär-asjaajaja
tel: +372 5348 1052
e-post: kerli.mikson@vorumaa.ee

Aigi Young

Projekti „KYLAS“ projektijuht ja Europe Direct’i koordinaator

tel: +372 5309 0923
tel: +372 786 8301
e-post: aigi.young@vorumaa.ee

Ivi Martens

ettevõtluskonsultant
tel: +372 5349 7303
e-post: ivi.martens@vorumaa.ee

Aavo Hummal

ettevõtluskonsultant
tel: +372 5309 1180
e-post: aavo.hummal@vorumaa.ee

Eliis Ermel

noorte ettevõtlikkuse konsultant
tel + 372 521 7705
e-post: eliis.ermel@vorumaa.ee

Kadri Moppel

Võrumaa turismikoordinaator
tel: +372 5331 1919
e-post: kadri.moppel@vorumaa.ee

Kaisa Äärmaa

turundusspetsialist (turism)
tel: +372 782 1881
tel: +372 5698 4971
e-post: kaisa.aarmaa@vorumaa.ee

Kagrin Volman, vabaühenduste konsultant

Katrin Volman

Kertu Pehlak

haridusspetsialist
tel: +372 5348 4969
e-post: kertu.pehlak@vorumaa.ee

Kristi Vals

kultuurispetsialist
tel: +372 5912 9200
e-post: kristi.vals@vorumaa.ee

Merilyn Viin

heaolu spetsialist
tel: +372 5309 1046
e-post: merilyn.viin@vorumaa.ee

Kaire Trumm

programmispetsialist
tel: +372 5341 0766
e-post: kaire.trumm@vorumaa.ee

Karin Plakk

projektispetsialist

tel: +372 5381 1809

e-post: karin.plakk@vorumaa.ee

Iris Haiba

Setomaa ettevõtluskoordinaator
tel: +372 5322 6961
e-post: iris.haiba@vorumaa.ee

PARTNERID

Margita Kipasto

raamatupidaja
(OÜ Vistabel)
tel: +372 528 4848
e-post: margita.kipasto@vorumaa.ee

Andy Karjus

viisakoordinaator
tel: +372 511 0611
e-post: andy.karjus@vorumaa.ee

Hille Lillemägi

Kagu-Eesti puiduklastri koordinaator
(MTÜ Kagu-Eesti Puiduklaster)
tel: +372 5302 5373
e-post: hille@tsenter.ee

Angela Viilukas

Uma Mekk koordinaator
(Võrumaa Talupidajate Liit)
tel: +372 520 6260
e-post: uma.mekk@gmail.com

Kuldar Leis

Kagu-Eesti ettevõtlusvaldkonna nõustaja
(Põlvamaa Arenduskeskus SA)
tel: +372 504 8123
e-post: kuldar.leis@arenduskeskused.ee

Asso Uibo

välisinvesteeringute konsultant Lõuna-Eestis
(EAS)
tel: +372 53 408320
e-post: asso.uibo@eas.ee