Aadress: Jüri 12, Võru 65605
asukoht kaardil

Reg. kood: 90013972, konto EE071010220264117224, TP kood: 599315

Tel: +372 786 8300, e-post: arenduskeskus@vorumaa.ee

Arvete e-post: arved@vorumaa.ee

Tööaeg:
E-N 8:00-17:00
R 8:00-14:30

Nõustamised palume eelnevalt kokku leppida

Tiit Toots

juhatuse liige
tel: +372 514 5985
e-post: tiit.toots@vorumaa.ee

 

 

 

Kaido Palu

ettevõtluse suunajuht
tel: +372 5855 0202
e-post: kaido.palu@vorumaa.ee

 

Ülle Tillmann

heaolu suunajuht
tel: +372 5196 7531

e-post: ulle.tillmann@vorumaa.ee

 

Aivar Nigol

arendusnõunik
tel: +372 5340 2563
e-post: aivar.nigol@vorumaa.ee

 

Lota Vana

kommunikatsioonispetsialist
tel: +372 5343 8483
e-post: lota.vana@vorumaa.ee

 

Kerli Mikson

sekretär-asjaajaja
tel: +372 5348 1052
e-post: kerli.mikson@vorumaa.ee

 

Astrid Org

Europe Direct Lõuna- Eesti Võru kontaktpunkti juhataja
tel: +372 5309 0923
tel: +372 786 8301
e-post: astrid.org@vorumaa.ee

 

 

Ivi Martens

ettevõtluskonsultant
tel: +372 5349 7303
e-post: ivi.martens@vorumaa.ee

 

 

Aavo Hummal

ettevõtluskonsultant (0,5 kohta)
tel: +372 5309 1180
e-post: aavo.hummal@vorumaa.ee

 

 

terje moisto

Terje Moisto

projektijuht (ettevõtluse suund)
tel: + 372 5360 6054
e-post: terje.moisto@vorumaa.ee

 

 

Eliis Ermel

noorte ettevõtlikkuse konsultant
tel: + 372 521 7705
e-post: eliis.ermel@vorumaa.ee

 

 

Anzelika Gomozova

Võrumaa turismikoordinaator
tel: +372 5810 6058
e-post: anzelika.gomozova@vorumaa.ee

 

 

Kaisa Äärmaa

turundusspetsialist (visitestonia andmehaldus)
tel: +372 5698 4971
e-post: kaisa.aarmaa@vorumaa.ee

 

 

Kagrin Volman, vabaühenduste konsultant

Katrin Volman

 

 

Kerli Kõiv

haridusuuendaja (0,5 kohta)
tel: +372 5560 3988
e-post: kerli.koiv@vorumaa.ee

 

 

Töötaja Kerli Kõiv

Kristi Vals

kultuurispetsialist
tel: +372 5912 9200
e-post: kristi.vals@vorumaa.ee

 

 

Merilyn Viin

heaolu spetsialist (turvalisus, heaolu projektid)
tel: +372 5309 1046
e-post: merilyn.viin@vorumaa.ee

 

 

Inge Vill

heaolu spetsialist 0,5 kohta (rahvatervis)
tel: +372  5348 4969
e-post: inge.vill@vorumaa.ee

 

 

Karin Plakk

projektispetsialist (KOP ja HTM vahendid)
tel: +372 5381 1809
e-post: karin.plakk@vorumaa.ee

 

 

PARTNERID

Margita Kipasto

raamatupidaja
(OÜ Vistabel)
tel: +372 528 4848
e-post: margita.kipasto@vorumaa.ee

Hille Lillemägi

Kagu-Eesti puiduklastri koordinaator
(MTÜ Kagu-Eesti Puiduklaster)
tel: +372 5302 5373
e-post: hille@tsenter.ee

Kristin Krinal

toiduvõrgustiku koordinaator
(Võrumaa Talupidajate Liit)
tel: +372 5349 4250
e-post: uma.mekk@gmail.com

 

Tarmo Kriis

Setomaa ettevõtluskoordinaator
tel: +372 501 1481
e-post: tarmo.kriis@setomaa.ee

Jaanus Mark

korterelamu toetusmeetmete konsultant
tel: +372 521 7587
e-post: jaanus.mark@vorumaa.ee

Asso Uibo

välisinvesteeringute konsultant Lõuna-Eestis
(EAS)
tel: +372 5340 8320
e-post: asso.uibo@eas.ee

Jüri Makarov

Kagu-Eesti ettevõtluskonsultant
tel: +372 555 67455
jyri.makarov@valgamaa.ee