Kasvata tootlikkust Lean-juhtimise koolitusprogrammiga.

Võrumaa Arenduskeskus kutsub tootmisettevõtjaid osalema Lean-juhtimise koolitusel.

Koolitaja Marek Bankiir | Registreerumine toimub  19. detsembrini või kuni kohti jätkub. | osavõtutasu osaleja kohta 350 eurot

Mis on lean juhtimine?

Lean on oskus teha pidevalt, vähema või sama ressurssiga rohkem kui varem. Tegemist on juhtimise metoodikaga, mida kasutavad paljud suurettevõtted üle maailma nagu Toyota, Starbucks, Intel, Nike, John Deere, Ford, FedEx, Zara, Amazon, Boeing, Dell, Motorola, 3M jne.

Lean juhtimine annab ettevõttele kõik vajalikud teadmised ja tööriistad, et saavutada soovitud eesmärgid igas protsessis.

Arenguprogramm on mõeldud; arendus- ja kvaliteedispetsialistidele, erineva astme kesk-ja tippastme juhtidele ning spetsialistidele, operatiivjuhtidele, osakonnajuhtidele, tootmisjuhtidele jne.

Koolitusel osalenud ettevõtete töötajad soovitavad koolitusele saata eri osakondade töötajaid, kes soovivad õppida uusi oskusi, et igapäevaselt panustada organisatsiooni tööoperatsioonide parendamisse. Sellisel juhul on lihtsam saadud lean-juhtimise ideid ja praktikaid ellu viima hakata.

Kuidas on kursus üles ehitatud?

Kursus annab osalejale tööriistad ning praktilised oskused oma organisatsioonis kasu toovaid muutusi esile kutsuda. Selleks tuleb läbida 6 päeval toimuvad koolitused, sooritada teste ning ellu viia kolm kodutööd (need on ühtlasi ka “pronks”-sertifikaadi saamise eelduseks).

Koolitaja Marek Bankiir

Koolitusprogrammi maksumus osaleja kohta on 350 eurot.

NB! Koolitusel osalemist käsitletakse ettevõtete puhul vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

Registreerumine

NB! Osalejate arv on piiratud 16 inimesega arenguprogrammi kohta.

Koolituse kuupäevad: 10.01. 2023; 17.01.2023; 31.01.2023; 07.02.2023; 14.02.2023; 21.02.2023.
Iga koolituspäev kestab 9-17. Koolitus toimub Võrus või selle lähiümbruses.

Registreerumine: https://forms.gle/SzTwrUNMz6Fh5eoH7

 

Lisainfo: Terje Moisto, 53606054, terje.moisto@vorumaa.ee

Koolitust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fond Võru maakonna piirkondlike algatuste tugiprogramm 2020-2023, meetme tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” raames.