Homme alustab taas ettevõtjatele suunatud Kagu-Eesti mentorklubi

 

Homme alustab Pühajärve puhkekeskuses oma esimese kokkusaamisega uut hooaega Kagu-Eesti Mentorklubi.  Iga klubikohtumise raames toimub koolitus ning sellele järgneb diskussioon ja aeg mentoritele – alustavatele ettevõtjatele omavaheliseks suhtlemiseks, kogemuste ja mõtete vahetamiseks. Mentorklubi koolitusi viivad läbi Eesti juhtivad koolitajad ja eksperdid. Kagu-Eesti mentorklubi korraldavad Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus ja Valgamaa Arenguagentuur.

Kagu-Eesti Mentorklubis osaleb sel aastal 25 ettevõtjat Kagu-Eesti kolmest maakonnast. Käesoleval hooajal on kavas neli kahepäevast kohtumist.

Aprillikuu alguses toimub Suur avaüritus, kus saadakse omavahel tuttavaks ja lükatakse mänguliselt käima 2018. aasta mentorklubi, pannes tööle nii pea, näpud kui ka kõneosavuse. Klubikohtumise viib läbi juhtimiskonsultant ja koolitaja Marko Rillo. Teisel klubiüritusel maikuus on kavas kohtumine teemal „Reeglite rikkumine – uued arendusideed,” mille viib läbi ettevõtja, koolitaja ja nõustaja Indrek Maripuu. Klubikohtumisel elimineeritakse iseenesest mõistetavust ja otsitakse töötavaid ärimudeleid.  Septembris toimub kokkusaamine teemal „Persoonibränd.“ Koolitab turundaja ja koolitaja Signe Ventsel. Kuidas luua tugev persoonibränd saavutamaks konkurentsieelise. Mentorklubi klubiüritused lõpetab oktoobrikuus toimuv kogemuskoolitus ehk õppereis Raplamaale.

Mentorklubi tegevusi rahastab Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo: Ivi Martens, atesteeritud ettevõtluskonsultant, SA Võrumaa Arenduskeskus, tel 5349 7303, e-post: ivi.martens@vorumaa.ee