Filmikohvik kutsub taas 15. augustil kell 20:00 Stedingu hoovi!

Europe Direct teabekeskus koostöös Kinoga Kannel ja Stedingu maja kutsuvad kõiki filmisõpru selle suve esimesele välikino seansile.

15. augustil kell 20.00 Stedingu maja hoovis linastub Suurbritannia ja Kuuba ühistööna valminud romantiline draama  “Lilledepäev.“ 

Režissör: John Roberts, osades Eva Birthistle, Charity Wakefield, Carlos Acosta

Humoorikas briti draama, milles kaks vastandliku iseloomu ja maailmavaatega õde võtavad ette reisi Šotimaalt Kuubale, et käia läbi oma vanemate armastuse rajad.

Filmi lavastajaks on John Roberts ning peaosalisi kehastavad Eva Birthistle ja Charity Wakefield. Kuuba tantsuguru rollis astub üles maailmakuulus balletiartist Carlos Acosta. See reis päikeselisel ja rütmidest tulvil Kuubal pakub neile nii romantikat kui ka ohtlikke seiklusi ning koos leitakse vastused nii mõnelegi saladusele perekonnas.

Film on kõigile huvilistele tasuta!

Esimesi saabujaid kostitame tasuta popkorniga. Samaaegselt on avatud Stedingu maja kohvik, kust saab meelepärast lisaks osta.

Võimaluse korral palume endil mugava istumisaluse kaasa võtta.

Üritus toimub iga ilmaga!

Lisainfo: Aigi Young, projektispetsialist, Europe Direct keskuse koordinaator, tel +372 5309 0923, aigi.young@vorumaa.ee