MOTIVATSIOONIÜRITUS  NAISTELE 

HAKKA ETTEVÕTJAKS

Võrumaa Arenduskeskus, Kagu-Eesti Innovatsioonikeskus , Eesti Töötukassa Võrumaa osakond korraldavad  lahedalt inspireerivad üritused alustavatele naisettevõtjatele.

Esimesel üritusel  jagavad  oma põnevaid kogemusi ettevõtjad. Teisel kokkusaamisel käime külas erinevates valdkondades tegutsevatel nais-ettevõtjatel nende endi töökohtades. Kolmandal kokkusaamisel saab personaalset nõu oma ideede ja ettevõtlusega alustamise osas ettevõtjatelet ja ärinõustajatelt.

Moderaator Kuldar Leis

Esimene osa: „Naised ettevõtluses“ (05.02.2020)

  • Inspiratsiooni jagavad ning tõde otsivad turunduses ja naistes ettevõtja/praktik Kuldar Leis ja turundusõppejõud/teoreetik Andres Kuusik.

Kuldar Leis on rahvusvahelise kogemusega tippettevõtja, kelle teostatud pööraseks ideeks on Eesti esimene Tagurpidimaja. Kuldar on loonud ja juhtinud mitmeid edukaid ettevõtteid ja viinud neist kaks börsile. Nõustab Kagu-Eesti ettevõtjaid ja hoolib oma kodukoha käekäigust.

Andres Kuusik on turunduse õppejõud ning töötanud aastaid erasektoris turunduse valdkonnas. Lisaks on ta konsulteerinud ja koolitanud paljusid ettevõtteid – peamiselt turunduse strateegilise juhtimise ja tarbijakäitumise teemadel. Andres on ka Baltimaade suurima ärifestifali sTARTUp day idee autor ja elluviija.

  •  Omakogemusi äriga alustamisel jagavad Võru- ja Setomaa nais-ettevõtjad:

Monika Kuuba(Ilusalongist Funky Room Võrus) Monika pakub oma klientidele võimalust erineda ja silma paista oma julge välimusega ning olla seeläbi isikupärasemad.

Kristi Valk (Kivitii kohviku perenaine Luhamaal) Piiriäärses Luhamaa külas  alustas eelmine aasta piirikaubanduse elavdamist kohvik «Kivitii»  kus perenaisena toimetab Kristi Valk.

Maris Kivistik(Veinimeister Uue-Saaluse veinitalust) Võru linnast veidi lõunas asub hajali külake, mis ümbritsetud Haanja järvedest. Uue-Saaluse pole viimasel ajal avaliku tähelepanuta jäänud, kuna on koduks meie maa ühele silmapaistvamale alternatiivtalule nimelt Uue Saaluse veinitalule. 

Teine osa: „ Kogemuste korje“ (04.03.2020)

  • Kogemuste korjamine ringreisilt KEIK-i nais-ettevõtjate juures.
  • Võrumaa Arenduskeskus ja Eesti Töötukassa tutvustavad võimalusi ettevõtte käivitamiseks. 

Kolmas osa: „ Kas ettevõtjaks või mitte“ (08.04.2020)

  • Nõustamine ja arutelud oma äriga alustamisel – nõu annavad oma ala asjatundjad.

 ÜRITUSED ON TASUTA!

 Kõik üritused algavad kell 16.00 ja kestavad 19.00-ni  vajalik  on registreerimine! Registreerimine on lõppenud!

Toimumiskoht: Räpina mnt 12.KEIK(konverentsiruum III korrus) Võru linn

Info: E-post: ivi.martens@vorumaa.ee; Tel: +372 53497303

Motivatsiooniüritus sisu_1