Ettevõtliku Kooli edulugude konkurss „Õppimine on põnev“ 2021 on alanud!

Edulugude konkurss „Õppimine on põnev!“ on avatud edulugude esitamiseks kuni 18. juunini.

Lugusid saavad esitada kõik: nii NOORED, ÕPPEASUTUSED (koolid ja lasteaiad) kui ka LAPSEVANEMAD neljas erinevas kategoorias. Parimad edulood saavad tunnustatud novembrikuus toimuval hariduskonverentsil, kus parimatele jagame ka auhindu. Konkursile võivad edulugusid esitada ka õppeasutused väljaspool Ettevõtliku Kooli võrgustikku.

Valida saab erinevate kategooriate vahel:

  • Parim koostöötegu – tunnustame partnerite vahelist koostööd, olgu selleks kogukonnad, õppeasutused, asutused, ettevõtted, lapsevanemad jne. Koostööst sündinud tegevus väärtustab ettevõtlikku hoiakut või on eeskujuks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisel.
  • Parimad praktikad TULEMi rakendamisel – tunnustame õpetajat või õpetajate ühistööd, kes on nutikalt rakendanud õpetaja tööriista TULEM.
  • Noorte algatus – tunnustatakse noort või noori, kes on algatanud ja ellu viinud koolis, kogukonnas vm silmapaistva teo.
  • Ettevõtlik haridustegu – tunnustatakse isikut, meeskonda, organisatsiooni, kes on algatanud tegevuse koolis, lasteaias, kodus, mis on panustanud noorte ettevõtliku eluhoiaku arendamisesse.

Eduloo esitamiseks tuleb alla laadida ja täita ankeet.

Lisainfo konkursi kohtahttps://evkool.ee/edulugude-konkurss/

Lisainfo:
Eliis Ermel
noorte ettevõtlikkuse konsultant
tel: 521 7705
e-post: eliis.ermel@vorumaa.ee