Eesti toidupiirkond 2019 Vana-Võromaa alustab uue algatusega “JOOGITSÕÕR”.

UMA MEKK (Võrumaa Talupidajate Liit) ja Võrumaa Arenduskeskus korraldavad Maaeluministeeriumi tiitli Eesti toidupiirkond 2019 Vana-Võromaa raames uut algatust “JOOGITSÕÕR”.
Sarnaselt erinevate kodukohvikute ja kohvikute-restoranide nädatega soovime selle algatusega esile tõsta erinevaid joogipooliseid meie piirkonnas – osalema oodatud on kõik joodava kraamiga seotud teenuste/toodete pakkujad alates piimast, veest, teest kuni kangema kraamini.

Joogitsõõr toimub 8.-11. augustil 2019. Osalema ootame kõiki  kellel on soov, huvi ning teema kõnetab. Põhirõhk on joodaval kraamil, kuid algatuse tagamõtteks on pakkuda joodavaga seonduvat  söögipoolist, majutust ja meelelahutust jm.
Huvilistelt oodatakse tagasisidet kuni 17. juunini, et saaksime luua ühtse visuaaali ja reklaamplakatid.

Registeeru lingil https://forms.gle/Eka1b2CLNaK1f2rn9

Joogitsõõri pilootprojektist osa võtmine on ettevõtjale/eraisikule tasuta, ühiste turundusmaterjalide eest kannab hoolt PATEE toiduvõrgustik.

Antud kuupäevadel on toimumas ka riigiametnike välitöönädal Kagu-Eestis ning piirkonnas viibib ka Eesti toidupiirkonna suur  pressireis, keda ka loodame teiepoolt pakutavaid teenuseid nautima tuua.

VTA info nõutest, mida toidu müügil ja/või valmistamisel valikul üritusel järgida:
KÄITLEMISEST TEAVITAMINE
KUIDAS AVALIKUL ÜRITUSEL TOITU OHUTULT VALMISTADA JA MÜÜA
ISEVALMISTATUD ALKOHOLIGA KAUPLEMINE

Teavitatud ja tegevusloaga toidu/ toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide  ja esemete käitlejate otsing

Küsimuste korral ja vajalike lubade olemasolu täpsustuste/mitte olemasolu osas võib ühendust võtta Veterinaar- ja toiduameti Võrumaa keskusega tel 782 3490

Lisainfo: Kadri Moppel, turismikoordinaator, tel +372 5331 1919, kadri.moppel@vorumaa.ee, skype: kadri.moppel