EASi väikeettevõtja arenguprogramm alustab taas

EAS koostöös Invictaga välja töötatud Väikeettevõtja arenguprogramm alustab taas!

Kutsume osalema! Uued grupid alustavad märtsi keskel Tallinnas ja Tartus.

Koolituse eesmärgiks on anda tervikpilt väikeettevõtte kaasaegsest juhtimisest, värskendada osalevate ettevõtete juhtide ja omanike teadmisi ning anda neile igapäevatööks vajalikke uusi oskusi, laiendada ettevõtjate omavahelist suhtlusvõrgustikku ning inspireerida arendustegevust.

Arenguprogramm koosneb neljast kahepäevasest koolitusmoodulist, mille teemadeks on strateegia, finantsjuhtimine, turundus ja meeskonna juhtimine. Programm algab märtsis ja lõppeb juunis. Koolitused toimuvad Tallinnas (3 gruppi) ja Tartus (2 gruppi).

Programmi osalema on oodatud eelkõige vähemalt 3 aastat turul tegutsenud kasvu- ja ekspordiambitsiooniga mikro- ja väikeettevõtete juhid ja omanikud, kellel on baasteadmised ettevõtte juhtimisest ning vähemalt 2-aastane ettevõtluskogemus. Eriti teretulnud on mitu osalejat ühest ettevõttest, et koolitusprogrammist saadav kasu ühes ettevõttes oleks mitmekordne.

Programmi rahastatakse osaliselt Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest, mis tähendab, et osaleja jaoks on osalustasu väga soodne:150 € (lisandub käibemaks), kokku 180 €.

Hind sisaldab 8-päevast koolitust, koolitusmaterjale, toitlustamist ning vajadusel ka majutuskulusid. Osaleja enda kanda jäävad sõidukulud.

Arenguprogrammi kandideerimiseks tuleb esitada sooviavaldus veebis hiljemalt 6.märtsiks.

Täpsemat infot ajakava, programmi ja koolitajate kohta, osalemise tingimused ja kandideerimise avalduse leiate: programmi kodulehelt http://www.invicta.ee/arenguprogramm/

Lisainfo: projektijuht Merle Tatter, tel 55655988, e-mail: merle@invicta.ee