EAS ootab Saksamaa turust huvituvaid ettevõtteid ekspordiprogrammi „Missioon Saksamaa“

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kordab eelmisel aastal edukaks osutunud ekspordiprogrammi „Missioon Saksamaa“ ka 2018. aastal ning ootab sinna kandideerima eksportivaid ettevõtteid, kes soovivad siseneda Saksa turule või kes on seda juba teinud, kuid ei ole õiget hoogu sisse saanud. Programm on kombinatsioon kõrgetasemelistest rahvusvahelistest koolitustest, individuaalsest ärinõustamisest, õppevisiidist Saksamaale ning reaalsetest ärikohtumistest Saksamaal.  Programmi eesmärgiks on edukalt Saksamaale eksportivad ettevõtted. Programmis saab osaleda kuni 25 ettevõtte ekspordijuhti.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks ning „Missioon Saksamaa“ läbiviijaks on Marketingi Instituut  koostöös Saksamaa juhtiva koolitus- ja konsultatsioonifirmaga Steinbeis.

Programm kestab 5. märtsist 26. septembrini ja sisaldab:

  • rahvusvahelisi koolitusi (8);
  • toidu, mööbli, elektroonika, IT ja ehituse valdkonna konsultantide nõustamist;
  • iga ettevõtte jaoks koostatud Saksa turu võimaluste analüüsi;
  • kahepäevast õppevisiiti Saksamaale valdkonnaspetsiifilise turuinfo saamiseks;
  • ärikohtumisi (3) potentsiaalsete klientidega Saksamaal.

Koolituste fookus on Saksa turu spetsiifikal ning rahvusvahelisel turundusel ja müügil. Steinbeis`i konsultandid nõustavad osalejaid individuaalselt Saksa turule sisenemise tegevustes, korraldavad õppevisiidi ning ärikohtumised. Sisuliselt saab programmis osalev ettevõte endale piiratud ajaks appi Saksa ekspertide meeskonna, mis võimaldab ettevõttel kiiremini ja tulemuslikumalt edasi liikuda.

Tutvu programmi sisu ja osalemistingimustega lähemalt:  www.eas.ee/missioon-saksamaa

2018. aasta „Missioon Saksamaa!“ kandideerimise tähtaeg on selle aasta 16. veebruar.

Ootame huvilisi 17. jaanuaril kell 12-14 Nordic Hotel Forumisse, kus toimub „Missioon Saksamaa!“ infopäev. Seal räägime programmist lähemalt ja vastame ettevõtjate küsimustele.

Programmi „Missioon Saksamaa!“ rahastatakse Euroopa Regionaalarengu fondi vahenditest ja osalemistasudest.

Lisainfo: Tiina Truuväärt, teenusejuht: rahvusvaheline müük, Ettevõtluse keskus, tel 627 9541, tiina.truuvaart@eas.ee