Algas konkurss Ettevõtluse Auhind 2015!

Tänasest kuni 30.juunini on ettevõtetel võimalik kandideerida konkursil Ettevõtluse Auhind 2015 viies erinevas kategoorias:

– Aasta Eksportöör

– Aasta Välisinvestor

– Aasta Uuendaja

– Aasta Piirkonna Ettevõte

– Aasta Vastutustundlik Ettevõte

Konkursi Ettevõtluse Auhind 2015 eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes oma põhitegevusele ja sellele pühendumuse kaudu panustavad positiivselt Eesti arengusse ning on heaks eeskujuks teistele.

Ettevõtluse Auhind konkursile on oodatud kandideerima Eestis tegutsevad ettevõtted, kes olid möödunud aastal edukad ekspordis. Ettevõtted, kuhu kaasati uusi välisinvesteeringuid ja loodi uusi töökohti. Soovime tunnustada ja tõsta esile ettevõtteid, kes viisid ellu märkimisväärse uuenduse ning ettevõtteid, kes olid ja on oma käitumises töötajate, klientide, tarnijate, keskkonna ja kogukonna suhtes vastutustundlikud. Regionaalsest aspektist lähtuvalt on konkursile oodatud kandideerima ettevõtted, kes on kujunenud piirkonna veduriks.

Hommikul avas Terevisoonis konkursi sisu ja olemust EASi esimees Hanno Tomberg (http://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/9fd8e0a7-f484-40be-af7b-fc40b8724ee1) ning Andry Prodel Top Marine Oü-st jagas kogemust, mida on Aasta Ettevõtja tiitel endaga kaasa toonud (http://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/24a316e0-1cdc-4263-a91d-d0282456d7a9).

EAS koos Kaubandus- ja Tööstuskoja ning Tööandjate Keskliiduga tunnustavad parimaid ettevõtteid ühisel auhinnagalal 8.oktoobril Tallinnas, mil selguvad nii konkursi Ettevõtluse Auhinna kategooriate võitjad kui ka konkursi Eesti Konkurentsivõime Ededabel võitjad. Grand Prix ehk Aasta Ettevõtja tiitel selgitatakse kahe konkursi võitjate vahel.

Hea kolleeg, kutsu konkursile kandideerima ettevõtteid, kes on tunnustamist ja esiletõstmist väärt! Seda saad teha konkursi veebilehe kaudu www.eas.ee/auhind2015. Samalt lehelt leiab ka kategooriate info ning lingi kandideerimise ankeedile.