Võru maakonna aasta isa 2018 on Jaan Randvere

11. novembril Võru Kandles toimunud isadepäeva kontsert-aktusel andis Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots üle Võru maakonna aasta isa tiitli nelja lapse isale Jaan Randverele.

Jaan Randvere on pühendunud 4 lapse isa, 2 lapselapse vanaisa, armastav abikaasa, hindamatu väärtusega õpetaja, abivalmis ja tark kaaslane kolleegidele ning väga mitmekülgne ja andekas muusik.

Jaani suur armastus Võrumaa vastu kumab kaugele ja nüüd kannavad kodupaiga väärtustamist edasi ka tema lapsed. Laste sõnul on Jaan isa, kes seab oma pere vajadused kõrgemale enda vajadustest. Tütar Maaren on iseloomustanud isa mehena kes julgeb armastada ja hoolida ning kes toetab oma lapsi ja abikaasat alati. Poeg Johan tunneb, et isa on talle alati olnud suurimaks eeskujuks ja toetajaks. Ta arvab, et isa polegi võib-olla niivõrd südamlik mees kuivõrd hoopis suure südamega mees!

Aasta isa tiitlit on Võru maakonnas välja antud alates 2005. aastast. Eelmisel aastal pälvis selle tunnustuse kolme lapse isa Tarmo Mõttus.

Fotol Võrumaa aasta isa 2018 Jaan Randvere koos perekonna ja Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liikme Tiit Tootsiga. Pildistas: Margus Muts

Lisainfo: Aigi Pall, kultuurispetsialist, tel. 5912 9200, e-post aigi.pall@vorumaa.ee