SA Võrumaa Arenguagentuur koostöös Võru Maavalitusesega kutsus inimesi üles kiitma ja tunnustama kodanikke, kes on oma aega ja teadmist panustanud Võrumaa kodanikuühiskonda ning kelle tegevus piirkonnas on olnud tänuväärne ja inspireeriv. Oleme väga tänulikud neile ligi 30 inimesele, kes võtsid aega enda ümber avatud südamega ringi vaadata ning tunnustada häid ja tegusaid inimesi meie ümber. Kokku sai tunnustuse osaliseks 36 Võrumaa inimest. Rahvahääletuse teel selgusid need 5 tegusat kodanikku, kes võtsid vastu maavanema tänukirja. Rahvahääletusel hääletati 1324 korda. 207 häält anti Võrumaa raamatukogudes, mille eest suur tänu raamatukogude töötajatele, kes aitasid rahvahääletust läbi viia.
Laureaadid 2014:Merike Õun
Võrumaa tegusaim kodanik 2014 on Merike Õun
Maavanema tänukirja inspireeriva ja pühendunud töö eest Võrumaa kodanikuühiskonna arendamisel said Riina Paat, Ale Sprenk, Piret Haljend ja Viibeke Turba.

Nominendid 2014:
On suurepärane, et nende 36 inimese panust Võrumaa heaks on märgatud ning nad on leidnud tunnustust oma kogukonna, valla või lihtsalt heade inimeste käest.

Aitäh teile:

LEILI VÄISA
KADRI NASSAR
KAIA PRUULI
RITA RUUSMÄE
ELIN LIHTEN
EVA VODI
ÜLLE SOK
ALE SPRENK
ENE AEDMAA
PIRET HALJEND
VALDUR ROOTS
VIIBEKE TURBA
ALAR ORULA
RIINA PAAT
VEEVI HÕRAK
ENE KERGE
JAANUS KALA
ELMAR HOOP
KERLI KÕIV
SILVER SILD
MEELIS KOPPEL
TARMO TIMMI
MERIKE ÕUN
ENE ANDREJEV
TIIU KUNGUS
IVAR TRAAGEL
HELLE KIVI
MARGITA KIPASTO
SIGNE KIILU
MERILYN PÜSS
RUTI JÕGI
KALLE NURK
AIVAR RUMVOLT
AHTI LEIMANN
MARIKA ANTON JA KADRI HILLAK
Siiras tänu ja sügav kummardus neile, kes ei pidanud paljuks öelda mõni hea sõna inimeste kohta meie endi seast. Aitäh teile: Aigi Ruusmäe, Anu Kikas, Ene Kerge, Ene Raudkats, Ester Tamm, Garrett Kuut, Gerta Hääl, Gerttu Trolla, Helle Kivi, Indrek Ots, Jaanus Vislapuu, Jane Lattu, Kalev Joab, Kati Orav, Katrin Maimik, Katrin Planhof Skott, Kristel Külaots, Külliki Sarapuu, Leili Väisa, Liana ja Karmo Põder, Maarika Rosenberg, Meeli Palujõe, Merle Kons, Raili Mere, Sigri Liivamägi, Veevi Hõrak, Ülle Sok, Tantsuselts Pärliine, Osula Külaselts, Võru Segakoor Tervis, Antsla Vallavalitsus, Võru Vallavalitsus.

Pildil Võrumaa tegusaim kodanik 2014 Merike Õun.