Haridus

Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt eraldatava riigieelarvelise toetuse taotlemise hindamise töögrupp

  1. Maarika Niidumaa – maakonna koolijuhtide ja õppejuhtide esindaja
  2. Tiina Kala – koolieelsete lasteasutuste juhtide esindaja
  3. Karin Lubja – koolieelsete lasteasutuste õpetajate esindaja
  4. Raili Leesalu – emakeeleõpetajate aineühenduse esindaja
  5. Anne Reiljan – matemaatikaõpetajate aineühenduse esindaja
  6. Kertu Pehlak – Võrumaa Arenduskeskuse esindaja

„Eestimaa õpib ja tänab“ maakondlik konkursikomisjon

  1. Kaido Mäesalu – SA Võrumaa Arenduskeskuse nõukogu liige
  2. Kertu Pehlak – SA Võrumaa Arenduskeskuse haridusspetsialist
  3. Tiina Rõigas – Võrumaa Haridustöötajate Ametiühingu Liidu juhatuse liige
  4. Mereli Mändmets – Kagu-Eesti Rajaleidja keskuse juht
  5. Kertu Peelo – Võrumaa Õpilasomavalitsuste Liidu esindaja

“Ettevõtliku kooli” edulugude konkursi “Õppimine on põnev!” hindamiskomisjon

  1. Kompetentsikeskus Tsenter esindaja Kaido Mäesalu
  2. MTÜ Võru Noortekeskus Marge Puru
  3. SA Võrumaa Arenduskeskus esindaja Eliis Ermel
  4. SA Võrumaa Arenduskeskus esindaja Kertu Pehlak
  5. Parksepa Keskkool Emil Aništšenkod

Võru maakonna noorsootöö nõukoda

  1. Antsla piirkonna esindaja Eerika Lääts
  2. Haanja piirkonna esindaja Kirke Saarnits
  3. Lasva piirkonna esindaja Katriine-Maria Orula
  4. Meremäe piirkonna esindaja Päivi Kahusk
  5. Mikitamäe piirkonna esindaja Külli Piir
  6. Misso piirkonna esindaja Kerli Pärnapuu
  7. Mõniste piirkonna esindaja Monika Mägi
  8. Orava piirkonna esindaja Liina Loosaar
  9. Puiga piirkonna esindaja Gertu Viiask
  10. Rõuge piirkonna esindaja Mari-Liis Lubi ja Airi Parv
  11. Sõmerpalu piirkonna esindaja Helje Võõras
  12. Urvaste piirkonna esindaja Mari-Liis Pärna
  13. Varstu piirkonna esindaja Monika Kuuba
  14. Vastseliina piirkonna esindaja Merlis Pajustik
  15. Värska piirkonna esindaja Triinu Arund
  16. Võru piirkonna esindaja Sirle Muiste
  17. Võru linna piirkonna esindaja Gitlin Kütt
  18. SA Võrumaa Arenduskeskuse esindaja Kertu Pehlak

Võru maakonna noorsootöö valdkonna tunnustamise konkursikomisjon

  1. Kertu Pehlak – SA Võrumaa Arenduskeskuse haridusspetsialist
  2. Triinu Arund – Võru maakonna noorsootöö nõukoja esindaja
  3. Anu Koop – Võru maakonna huvijuhtide aineühenduse esindaja
  4. Emil Aništšenko – Võru maakonna noorte esindaja
  5. Kerli Kõiv – Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse esindaja

Kultuur

Võru maakonna teenetemärkide andmise komisjon

  1. Tiit Toots – Võrumaa Arenduskeskuseesindaja
  2. Eveli Kuklane – riigi või kohalike omavalitsuste esindaja
  3. Tomi Saluveer – ajakirjanike esindaja
  4. Merike Õun – vabaühenduste esindaja
  5. Taivo Tuusis – ettevõtjate esindaja

Võru maakonna aasta ema aunimetuse andmise komisjon

  1. Tiit Toots – SA Võrumaa Arenduskeskuse
  2. Tomi Saluveer – Lõuna-Eesti Postimees
  3. Eveli Kuklane – RaM REHO Võru Talitus
  4. Merike Õun – MTÜ Võrumaa Spordiliit
  5. Taivo Tuusis – OÜ Sän&Män

Võru maakonna aasta isa aunimetuse andmise komisjon

  1. Tiit Toots – SA Võrumaa Arenduskeskuse
  2. Tomi Saluveer – Lõuna-Eesti Postimees
  3. Eveli Kuklane – RaM REHO Võru Talitus
  4. Merike Õun – MTÜ Võrumaa Spordiliit
  5. Taivo Tuusis – OÜ Sän&Män

Eesti Kodukaunistamise Ühenduse konkurssi „Eesti kaunis kodu“ Võru maakonna komisjon

  1. Erika Joonas – Setomaa valla majandus-ja arendusosakonna juhataja
  2. Ülle Luuk – Rahandusministeeriumi Võru talituse ruumilise planeerimise peaspetsialist
  3. Liane Mäesalu – Räpina Aianduskoolis ilutaimede ja katmikalade õpetaja
  4. Marika Parv – Võrumaa Talupidajate Liidu tegevjuht
  5. Malle Peedel – Võrumaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja
  6. Reet Rannik – Rõuge valla keskkonnaspetsialis
  7. Anne Vahtla – Võru linnavalitsuse haljastuse ja linnakujunduse spetsialist

Bernard Kangro nimelise kirjanduspreemia komisjon

  1. Inga Kuljus – Võrumaa Keskraamatukogu, direktor
  2. Liina Valper – vabakutseline ajakirjanik
  3. Elina Allas – Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts, juhatuse liige, ajakirjanik
  4. Janika Kronberg – Looming, peatoimetaja, kirjandusteadlane ja -kriitik
  5. Merle Sulg – Võru Gümnaasium, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
  6. Ahto Raudoja – Seto Instituut, tegevjuht
  7. Tiia Allas – Võru Instituut, projektijuht

XXVII laulu-ja XX tantsupeo Võru maakonna komisjon

  1. Komisjoni esimees: SA Võrumaa Arenduskeskuse kultuurispetsialist
  2. Antsla Vallavalitsuse kultuuri- ja noorsootööspetsialist
  3. Rõuge Vallavalitsuse kultuuri- ja spordispetsialist
  4. Setomaa Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
  5. Võru Linnavalitsuse kultuurispetsialist
  6. Võru Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
  7. Rahvakultuurikeskuse Võru maakonna rahvakultuurispetsialist
  8. Võru Muusikakooli õppealajuhataja

Vabaühendused

Kohaliku omaalgatuse programmi komisjon

  1. Karille Bergmann – Eesti Külaliikumise Kodukant esindaja
  2. Reet Käär – Eesti Külaliikumise Kodukant esindaja
  3. Ingrit Kala
  4. Tiina Hallimäe
  5. Katrin Roop

Heaolu

Võru maakonna turvalisuse nõukogu

  1. SA Võrumaa Arenduskeskus juhatuse liige (nõukogu esimees): Tiit Toots
  2. Antsla valla esindaja Avo Kirsbaum
  3. Rõuge valla esindaja Rein Loik (asendaja Triinu Õispuu)
  4. Setomaa valla esindaja Raivo Kunst
  5. Võru linna esindaja Anti Allas (asendaja Toomas Sarapuu)
  6. Võru valla esindaja Triinu Jürisaar
  7. Politsei-ja Piirivalveameti esindaja Anti Paap
  8. Päästeameti esindaja Kaino Zilmer
  9. Kaitseliidu esindaja Raido Ossip
  10. Maanteeameti esindaja Urmas Mets
  11. Keskkonnaameti esindaja Ena Poltimäe
  12. Keskkonnainspektsiooni esindaja Ardi Lepp

Võru maakonna liikluskomisjon

  1. SA Võrumaa Arenduskeskus juhatuse liige Tiit Toots
  2. Antsla valla esindaja Avo Kirsbaum
  3. Rõuge valla esindaja Mailis Koger (asendaja Jane Liiv)
  4. Setomaa valla esindaja Lauri Saar
  5. Võru linna esindaja Toomas Sarapuu
  6. Võru valla esindaja Peep Kimmel
  7. Politsei- ja Piirivalveameti esindaja Tarmo Tammesoo
  8. Päästeameti esindaja Kaino Zilmer
  9. Maanteeameti Lõuna regiooni hooldevaldkonna juht Tiit Valt
  10. Maanteeameti liikluskorralduse osakonna piirkondliku liikluskorralduse talituse liikluskorraldaja Raul Goos
  11. Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Kerli Tallo
  12. OÜ Tugev Partner esindaja Raul Kell

Kogukondliku turvalisuse toetusvooru hindamiskomisjon

  1. SA Võrumaa Arenduskeskuse esindaja Katrin Volman
  2. Päästeameti esindaja Kristi Randla
  3. Politsei-ja Piirivalveameti esindaja Anti Paap
  4. Keskkonnaameti esindaja Ena Poltimäe
  5. Kohalike omavalitsuste esindaja Avo Kirsbaum

„Heaolu parandavate, kestlike ja tõenduspõhiste algatuste“ projekti taotlusvooru hindamiskomisjon

  1. Kadri Kangro – SA Võrumaa Arenduskeskuse esindaja
  2. Mailis Koger – Rõuge valla esindaja
  3. Triinu Purru – Tervise Arengu Instituut esindaja

Ettevõtlus

Võru maakonna aasta ettevõtja aunimetuse andmise komisjon

  1. Kaido Mäesalu – Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetenstikeskus TSENTER, arendusjuht
  2. Tomi Saluveer – Lõuna-Eesti Postimees AS, reporter
  3. Kadri Rauba – AS Linda Nektar juhatuse liige
  4. Aavo Hummal – SA Võrumaa Arenduskeskus, ettevõtluskonsultant
  5. Ülo Tulik – Võru Linnavolikogu, esimees