Juhatus

Sihtasutuse tööd juhib üheliikmeline juhatus.
Tiit Toots, juhatuse liige
tiit.toots@vorumaa.ee, 514 5985

Nõukogu

Ülo Tulik, nõukogu esimees, Võru linnavolikogu esimees
volikogu@voru.ee, 785 0936

Avo Kirsbaum, nõukogu liige, Antsla vallavanem
avo@antsla.ee, 523 2573

Mailis Koger, nõukogu liige, Rõuge vallavanem
mailis@rauge.ee, 5305 5555

Raul Kudre, nõukogu liige, Setomaa vallavanem
raul.kudre@setomaa.ee, 525 6695

Kalmer Puusepp, nõukogu liige, Võru vallavanem
kalmer.puusepp@voruvald.ee, 5347 0970

Kaido Mäesalu, nõukogu liige, Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter arendusjuht
kaido@tsenter.ee, 511 2021

Vello Saar, nõukogu liige, AS Värska Sanatoorium juhatuse liige
vello.saar@spavarska.ee, 518 3693

Mai Timmi, nõukogu liige, MTÜ Navi Külaselts juhatuse liige
mai.timmi@gmail.com, 5194 1537

Ari Juhani Lustila, nõukogu liige, AS Antsla-Inno juhatuse liige
ari.lustila@pohjanmaan.fi, 510 9122