Juhatus

Sihtasutuse tööd juhib üheliikmeline juhatus.
Tiit Toots, juhatuse liige
tiit.toots@vorumaa.ee, 514 5985

Nõukogu

Ülo Tulik, nõukogu esimees
ylo.tulik@gmail.com, 5068371

Avo Kirsbaum, Antsla vallavanem

avo.kirsbaum@antsla.ee, 523 2573

Britt Vahter, Rõuge vallavanem
britt.vahter@rauge.ee, 523 3009

Raul Kudre, Setomaa vallavanem
raul.kudre@setomaa.ee, 525 6695

Kalmer Puusepp, Võru vallavanem
kalmer.puusepp@voruvald.ee, 5347 0970

Vello Saar, AS Värska Sanatoorium juhatuse liige
vello.saar@spavarska.ee  518 3693

Aivar Rosenberg, Roosu talu peremees
aivarrosenberg@gmail.com, 505 5707

Kadri Rauba, AS Linda Nektar juhatuse liige
kadri.rauba@lindanektar.ee, 529 5769

Kaido Mäesalu, puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter, alustava ettevõtluse konsultant

kaido@tsenter.ee